Rekonstruotą Laisvės alėjos dalį nuklojo akį rėžiančios dėmės – Kas vyksta Kaune

Rekonstruotą Laisvės alėjos dalį nuklojo akį rėžiančios dėmės

R. Tenio nuotr.

Rekonstruotoje Laisvės alėjos dalyje savaitgalį šurmuliavusioje Kauno mugėje „Pavasaris“ įsikūrę prekybininkai, po renginio ant grindinio paliko nedžiuginančius vaizdus. Naujai išklotos plytelės suteptos, regis, gerokai įsigerti spėjusiais skysčiais. O prie atliekų konteinerių styro krūvos šiukšlių.

Vaizdus Laisvės alėjos atkarpoje, besitęsiančioje nuo A. Mickevičiuas gatvės iki Nepriklausomybės aikštės, prie Įgulos bažnyčios (Soboro) užfiksavęs skaitytojas piktinasi: „Tautiečiams trūksta švaros. Savaitgalį vykusi mugė buvo graži, bet po viso čia vykusio veiksmo liko daugybė tepalų ir kitokių dėmių.“

Laisvės alėja po mugės – ne pirmos prekinės išvaizdos / Skaitytojo nuotr.

Jei kepa, po kepiniais galėtų kažką pasitiesti, kad nevarvėtų, o jei tepalai varva iš transporto priemonių, tokioms nevertėtų leisti atvažiuoti į pagrindinę arteriją miesto centre, pridūrė kaunietis.

Kas vyksta Kaune“ fotografas užfiksavo gerokai išteptas naująsias Laisvės alėjos grindinio plyteles. Portalo turimomis žiniomis, šiuo metu minėtoje kauniečių pamėgtos promenados dalyje darbuojasi „Kauno švaros“ atstovai.

Gavę jų komentarą dėl atvejo, papildysime.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA