Rekonstruotą Laisvės alėjos dalį nuklojo akį rėžiančios dėmės

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rekonstruotoje Laisvės alėjos dalyje savaitgalį šurmuliavusioje Kauno mugėje „Pavasaris“ įsikūrę prekybininkai, po renginio ant grindinio paliko nedžiuginančius vaizdus. Naujai išklotos plytelės suteptos, regis, gerokai įsigerti spėjusiais skysčiais. O prie atliekų konteinerių styro krūvos šiukšlių.

Vaizdus Laisvės alėjos atkarpoje, besitęsiančioje nuo A. Mickevičiuas gatvės iki Nepriklausomybės aikštės, prie Įgulos bažnyčios (Soboro) užfiksavęs skaitytojas piktinasi: „Tautiečiams trūksta švaros. Savaitgalį vykusi mugė buvo graži, bet po viso čia vykusio veiksmo liko daugybė tepalų ir kitokių dėmių.“

Laisvės alėja po mugės – ne pirmos prekinės išvaizdos / Skaitytojo nuotr.

Jei kepa, po kepiniais galėtų kažką pasitiesti, kad nevarvėtų, o jei tepalai varva iš transporto priemonių, tokioms nevertėtų leisti atvažiuoti į pagrindinę arteriją miesto centre, pridūrė kaunietis.

„Kas vyksta Kaune“ fotografas užfiksavo gerokai išteptas naująsias Laisvės alėjos grindinio plyteles. Portalo turimomis žiniomis, šiuo metu minėtoje kauniečių pamėgtos promenados dalyje darbuojasi „Kauno švaros“ atstovai.

Gavę jų komentarą dėl atvejo, papildysime.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Aktualiausia

Naujausios žinios

Ministras E. Misiūnas kuria revoliuciją vairuotojams: nauji draudimai ir galimybės

Kauno gimdymo namuose - džiugi sukaktis: ar nėščiosios šiandien tokios pat kaip anksčiau?

Sergamumas tymais ir toliau auga

Sportiška vasara Kaune: nemokamos treniruotės pagal kiekvieno skonį

Šilainiuose – neeilinė kliūtis vairuotojams

Įspėja saugotis: oro užterštumas Kaune tik didėja

Į Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigas – du rimti kandidatai

Laukia džiazuojantis savaitgalis, Atvelykio pramogos bei ekologijos pamokos (renginių apžvalga)

Šį savaitgalį kauniečius kvies sodinukų mugė „Aš sodinu“

Minint įspūdingą „Gintarinės poros“ sukaktį - pokalbis su legendiniais Kauno šokėjais J. ir Č. Norvaišomis (tiesioginė transliacija)