Rekonstruotą Laisvės alėjos dalį nuklojo akį rėžiančios dėmės

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rekonstruotoje Laisvės alėjos dalyje savaitgalį šurmuliavusioje Kauno mugėje „Pavasaris“ įsikūrę prekybininkai, po renginio ant grindinio paliko nedžiuginančius vaizdus. Naujai išklotos plytelės suteptos, regis, gerokai įsigerti spėjusiais skysčiais. O prie atliekų konteinerių styro krūvos šiukšlių.

Vaizdus Laisvės alėjos atkarpoje, besitęsiančioje nuo A. Mickevičiuas gatvės iki Nepriklausomybės aikštės, prie Įgulos bažnyčios (Soboro) užfiksavęs skaitytojas piktinasi: „Tautiečiams trūksta švaros. Savaitgalį vykusi mugė buvo graži, bet po viso čia vykusio veiksmo liko daugybė tepalų ir kitokių dėmių.“

Laisvės alėja po mugės – ne pirmos prekinės išvaizdos / Skaitytojo nuotr.

Jei kepa, po kepiniais galėtų kažką pasitiesti, kad nevarvėtų, o jei tepalai varva iš transporto priemonių, tokioms nevertėtų leisti atvažiuoti į pagrindinę arteriją miesto centre, pridūrė kaunietis.

„Kas vyksta Kaune“ fotografas užfiksavo gerokai išteptas naująsias Laisvės alėjos grindinio plyteles. Portalo turimomis žiniomis, šiuo metu minėtoje kauniečių pamėgtos promenados dalyje darbuojasi „Kauno švaros“ atstovai.

Gavę jų komentarą dėl atvejo, papildysime.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

64 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Atsako advokatė: ką daryti norint priimti palikimą nepilnamečio vardu?

Po gaivesnio savaitgalio - dar viena karščio banga

Sveikatingumo diena Kaune: šūsnis pramogų ir gyvybiškai svarbios pamokos

Perkėloje pasikeitė tvarka: iš Kauno važiuojantiems autobusams - jokių išimčių

Kaunas: kine, iš paukščio skrydžio, o gal detalėse?

Automobilių parkavimo ypatumai Kaune: kur noriu, ten stoviu?

Mokslo metų mama laukia su siaubu: kainos šokiravo

Kaune įsikūrusiame didžiausiame Lietuvos rožyne - žydėjimo pikas

Nelaimė Kulautuvoje: Kauno pareigūnas važiuodamas dviračiu sužalojo mažametį

Gedulo ir vilties dieną - masinė iniciatyva suvienijo visą Lietuvą