Patarė, kaip įsitvirtinti naujoje darbo vietoje ir išvengti streso

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Neretai išbandymai prasideda ne tada, kai nervingai sklaidome gyvenimo aprašymą ir prieš pokalbį mintyse kartojame atsakymus. Tikrasis stresas užpuola, kai praveriame naujos darbovietės duris. Štai svarbiausi dalykai, kurių nereikėtų pamiršti atėjus dirbti į naują darbovietę.

1. Atsipalaiduokite ir stebėkite

Atėjus į naują darbovietę primygtinai rekomenduojama kurį laiką stebėti aplinką, kreiptis į bendradarbius įvertinimo, bendradarbiauti su jais, ir tik tada siūlyti naujas iniciatyvas. Svarbiausia – perprasti vidinę įmonės kultūrą, kad neperžengtumėte jos ribų.

2. Visiems rodykite pagarbą

Net jei bendradarbis (-ė) atrodo nelabai įtakingas (-a), o tik pagalbinis darbuotojas, tai nebūtinai reiškia, kas jis (ji) neturi įtakos. Todėl bus protingiausia pagarbiai elgtis su visais – nuo automobilių aištelės prižiūrėtojo iki bufeto darbuotojos.

3. Išsiaiškinkite, kurie darbuotojai įtakingi

Nemanykite, kad jūsų skyriaus vadovas yra vienintelis žmogus, kuriam reikia padaryti gerą įspūdį. Naudokitės kiekviena proga parodyti aukštesnei įmonės vadovybei, kad jūs egzistuojate. Užkalbinkite juos lifte ir koridoriuje. Jei dar nesate pažįstami, prisistatykite.

4. Stenkitės labiau, nei reikalaujama

Darbe būkite ne minimalų reikalaujamą laiką – parodykite, kad esate pasiruošęs (-usi) daryti viską, kad tik būtų užtikrinta kokybė. Į darbą ateikite anksčiau, iš jo išeikite vėliau, užmegzkite neįpareigojančius pokalbius su bendradarbiais – įrodykite personalo atrankos skyriui, kad jus pasamdydami jie nesuklydo.

Pačioje pradžioje, kol dar neįsitvirtinote, pasistenkite neimti atostogų ar nedarbingumo dienų. Vis dėlto, kad ir kiek valandų praleistumėte darbe, labai svarbu, kad gerai išsimiegotumėte, valgytumėte ir judėtumėte. Svarbu rūpintis ne tik kitais, bet ir savimi.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Į EP išrinkta A. Maldeikienė: negaliu dirbti su žmonėmis, kurie parduos politiką už postą

Rinkimuose pralaimėjusi I. Šimonytė: draugais su R. Karbauskiu nebūsime

Atsako advokatė: ar turi teisę buvęs sutuoktinis riboti bendravimą su vaiku?

Svarbiausios G. Nausėdos porinkiminės mintys: apie Seimą ir Vyriausybę

Už nemokamus plastiko maišelius siūlomos baudos

Kauniečio vairuotojo eksperimentas: kuo viena savitarnos plovykla pranašesnė prieš kitas?

Staigmena po rinkimų nakties: Karo muziejaus skulptūroms užrištos akys

I. Šimonytės atsakas į G. Landsbergio siūlymą: svarstyti kol kas per anksti

Buvusiam V. Matijošaičio komandos nariui užtikrinta vieta Prezidentūroje

Perspėjimas: gaisro tikimybė miškuose itin didelė