Patarė, kaip įsitvirtinti naujoje darbo vietoje ir išvengti streso

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Neretai išbandymai prasideda ne tada, kai nervingai sklaidome gyvenimo aprašymą ir prieš pokalbį mintyse kartojame atsakymus. Tikrasis stresas užpuola, kai praveriame naujos darbovietės duris. Štai svarbiausi dalykai, kurių nereikėtų pamiršti atėjus dirbti į naują darbovietę.

1. Atsipalaiduokite ir stebėkite

Atėjus į naują darbovietę primygtinai rekomenduojama kurį laiką stebėti aplinką, kreiptis į bendradarbius įvertinimo, bendradarbiauti su jais, ir tik tada siūlyti naujas iniciatyvas. Svarbiausia – perprasti vidinę įmonės kultūrą, kad neperžengtumėte jos ribų.

2. Visiems rodykite pagarbą

Net jei bendradarbis (-ė) atrodo nelabai įtakingas (-a), o tik pagalbinis darbuotojas, tai nebūtinai reiškia, kas jis (ji) neturi įtakos. Todėl bus protingiausia pagarbiai elgtis su visais – nuo automobilių aištelės prižiūrėtojo iki bufeto darbuotojos.

3. Išsiaiškinkite, kurie darbuotojai įtakingi

Nemanykite, kad jūsų skyriaus vadovas yra vienintelis žmogus, kuriam reikia padaryti gerą įspūdį. Naudokitės kiekviena proga parodyti aukštesnei įmonės vadovybei, kad jūs egzistuojate. Užkalbinkite juos lifte ir koridoriuje. Jei dar nesate pažįstami, prisistatykite.

4. Stenkitės labiau, nei reikalaujama

Darbe būkite ne minimalų reikalaujamą laiką – parodykite, kad esate pasiruošęs (-usi) daryti viską, kad tik būtų užtikrinta kokybė. Į darbą ateikite anksčiau, iš jo išeikite vėliau, užmegzkite neįpareigojančius pokalbius su bendradarbiais – įrodykite personalo atrankos skyriui, kad jus pasamdydami jie nesuklydo.

Pačioje pradžioje, kol dar neįsitvirtinote, pasistenkite neimti atostogų ar nedarbingumo dienų. Vis dėlto, kad ir kiek valandų praleistumėte darbe, labai svarbu, kad gerai išsimiegotumėte, valgytumėte ir judėtumėte. Svarbu rūpintis ne tik kitais, bet ir savimi.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

G. Nausėda pažėrė kritikos Seimui: fiasko vadina nepriimtą sprendimą dėl didesnių algų medikams

Antradienio vakarą kauniečiai vėl galėjo stebėti įdomų reiškinį danguje

Kauno koronaviruso dienoraštis #7

Seimas norėjo pakelti algas visiems medikams, bet nepakėlė niekam

Seimas: karantino metu užsikrėtę pacientai galės būti gydomi priverstinai

Kauno klinikos vadovaus visoms ligoninėms kovojančioms su koronavirusu

Koronavirusu užsikrėtusiųjų skaičius toliau auga: nustatyti dar 4 atvejai

Seimas nusprendė: baudos už karantino taisyklių pažeidimus bus gerokai didesnės

Savanorių prospekte atvira liepsna dega namas (video, foto)

Seime užfiksuotas dar vienas koronaviruso atvejis