Patarė, kaip įsitvirtinti naujoje darbo vietoje ir išvengti streso

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Neretai išbandymai prasideda ne tada, kai nervingai sklaidome gyvenimo aprašymą ir prieš pokalbį mintyse kartojame atsakymus. Tikrasis stresas užpuola, kai praveriame naujos darbovietės duris. Štai svarbiausi dalykai, kurių nereikėtų pamiršti atėjus dirbti į naują darbovietę.

1. Atsipalaiduokite ir stebėkite

Atėjus į naują darbovietę primygtinai rekomenduojama kurį laiką stebėti aplinką, kreiptis į bendradarbius įvertinimo, bendradarbiauti su jais, ir tik tada siūlyti naujas iniciatyvas. Svarbiausia – perprasti vidinę įmonės kultūrą, kad neperžengtumėte jos ribų.

2. Visiems rodykite pagarbą

Net jei bendradarbis (-ė) atrodo nelabai įtakingas (-a), o tik pagalbinis darbuotojas, tai nebūtinai reiškia, kas jis (ji) neturi įtakos. Todėl bus protingiausia pagarbiai elgtis su visais – nuo automobilių aištelės prižiūrėtojo iki bufeto darbuotojos.

3. Išsiaiškinkite, kurie darbuotojai įtakingi

Nemanykite, kad jūsų skyriaus vadovas yra vienintelis žmogus, kuriam reikia padaryti gerą įspūdį. Naudokitės kiekviena proga parodyti aukštesnei įmonės vadovybei, kad jūs egzistuojate. Užkalbinkite juos lifte ir koridoriuje. Jei dar nesate pažįstami, prisistatykite.

4. Stenkitės labiau, nei reikalaujama

Darbe būkite ne minimalų reikalaujamą laiką – parodykite, kad esate pasiruošęs (-usi) daryti viską, kad tik būtų užtikrinta kokybė. Į darbą ateikite anksčiau, iš jo išeikite vėliau, užmegzkite neįpareigojančius pokalbius su bendradarbiais – įrodykite personalo atrankos skyriui, kad jus pasamdydami jie nesuklydo.

Pačioje pradžioje, kol dar neįsitvirtinote, pasistenkite neimti atostogų ar nedarbingumo dienų. Vis dėlto, kad ir kiek valandų praleistumėte darbe, labai svarbu, kad gerai išsimiegotumėte, valgytumėte ir judėtumėte. Svarbu rūpintis ne tik kitais, bet ir savimi.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Savadarbių muilinių lenktynėse - įspūdingas dalyvių išradingumas: nuo cepelinų iki „Sostų karų“

Kauno „Žalgiris“ pergalingai baigė pasirodymą Turkijoje

Istorinis pasaulio lietuvių kongresas: sutelkti tėvynės labui

Kauno centre įsibėgėjo savadarbių muilinių lenktynės

Skaitytojai: Laisvės alėjos pėsčiųjų zona tapo didele parkavimo aikštele

Pravieniškėse – pavojingos linksmybės, kuriose dalyvauja net 90 proc. kalinių

Fiksuoja skaitytojai: Eiguliuose „zuikiu“ važiuodami vaikai rizikuoja savo gyvybėmis

„Nestlé“ stoja į kovą su klimato kaita: populiarins net subalansuotą mitybą

Kauno karas su rajonu: palygino su Lotynų Amerikos miestų raida

Sulaikytas namie smurtavęs jaunuolis užpuolė ir pareigūną