Ar jums yra 18 metų?

Informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams

Taip Ne

Laisvės alėjoje – naktinės muštynės: „Tau ne gėda prieš paną „šokti“?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalį paskelbusi naktis iš penktadienio į šeštadienį Kauno Laisvės alėjoje buvo nerami – skaitytojas užfiksavo muštynes ir vaizdo įrašu pasidalino su portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojais.

Kivirčas, apipintas ne tik aštriais žodžiais, bet ir pasibaigęs fiziniu kontaktu, įvyko kovo 16 dieną maždaug valanda po vidurnankčio. Vaizdo įrašu pasidalinęs kaunietis informavo, kad veiksmą užfiksavo Laisvės alėjoje, netoli naktinio baro „Džem’pub“, kur nakties metu mėgsta linksmintis kauniečiai.

Užfiksuotas konfliktas prasideda tarp dviejų „priešininkų“ stovinčio ir juos išskirti bandančio vyro žodžiais: „ė, tu gal ramiau biškį?“. Situaciją bando sušvelninti ir viena iš konfrontuojančių pusių – draugiškai tapšnodamas per petį tam žmogui, kuris jį skiria su oponentu, nepavydėtinoje padėtyje atsidūręs vyras vis kartoja: „gerai, viskas, gerai“.

Tačiau vienam iš trijulės situacija rami neatrodė, jis dar bandė fiziškai kontaktuoti su pyktį sukėlusiu žmogumi, tačiau greitai buvo patrauktas į šoną.

Vaizdo įraše matyti, kad neigiamai nusiteikusių žmonių yra ne vienas ir ne du. Viena iš jų yra mergina, vis klausianti savo pašnekovo: „Tau ne gėda prieš paną „šokti“? Tad prieš tai situacijoje ramintojo vaidmenį suvaidinusiam asmeniui situaciją švelninti prireikė ir čia.

Staiga pasigirsta ir angliški žodžiai, o vaizdo įraše dėmesį patraukia ir trečias konflikto židinys. Tačiau šis ir užsibaigia dramatiškiausiai – iš pasalų gavęs smūgį į veidą, trenkiasi į rekonstruojamos Laisvės alėjos apsauginę tvorą ir nukrinta ant žemės.

Portalui „Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskr. VPK pareigūnais, paaiškėjo, kad šis įvykis išspręstas be jų pagalbos – niekas į policiją nesikreipė.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai kauniečiai fiksuoja smurto protrūkius Kauno miesto centre.

357 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pagalbos šauksmas: Akademijoje dingo jaunas vyras

Išsamų eksperimentą atlikęs kaunietis nusivylė: ar atsakingi asmenys patys važinėja autobusais?

Kaunietis užfiksavo pėsčiųjų elgesį – komentarų, manau, nereikia

Teismas karo policininkams ir kariuomenės instruktoriams švelnus nebuvo – teks susimokėti baudas

Automobilių pardavimo pokyčiai – reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių