Laisvės alėjoje – naktinės muštynės: „Tau ne gėda prieš paną „šokti“? – Kas vyksta Kaune

Laisvės alėjoje – naktinės muštynės: „Tau ne gėda prieš paną „šokti“?

Stopkadras

Savaitgalį paskelbusi naktis iš penktadienio į šeštadienį Kauno Laisvės alėjoje buvo nerami – skaitytojas užfiksavo muštynes ir vaizdo įrašu pasidalino su portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojais.

Kivirčas, apipintas ne tik aštriais žodžiais, bet ir pasibaigęs fiziniu kontaktu, įvyko kovo 16 dieną maždaug valanda po vidurnankčio. Vaizdo įrašu pasidalinęs kaunietis informavo, kad veiksmą užfiksavo Laisvės alėjoje, netoli naktinio baro „Džem’pub“, kur nakties metu mėgsta linksmintis kauniečiai.

Užfiksuotas konfliktas prasideda tarp dviejų „priešininkų“ stovinčio ir juos išskirti bandančio vyro žodžiais: „ė, tu gal ramiau biškį?“. Situaciją bando sušvelninti ir viena iš konfrontuojančių pusių – draugiškai tapšnodamas per petį tam žmogui, kuris jį skiria su oponentu, nepavydėtinoje padėtyje atsidūręs vyras vis kartoja: „gerai, viskas, gerai“.

Tačiau vienam iš trijulės situacija rami neatrodė, jis dar bandė fiziškai kontaktuoti su pyktį sukėlusiu žmogumi, tačiau greitai buvo patrauktas į šoną.

Vaizdo įraše matyti, kad neigiamai nusiteikusių žmonių yra ne vienas ir ne du. Viena iš jų yra mergina, vis klausianti savo pašnekovo: „Tau ne gėda prieš paną „šokti“? Tad prieš tai situacijoje ramintojo vaidmenį suvaidinusiam asmeniui situaciją švelninti prireikė ir čia.

Staiga pasigirsta ir angliški žodžiai, o vaizdo įraše dėmesį patraukia ir trečias konflikto židinys. Tačiau šis ir užsibaigia dramatiškiausiai – iš pasalų gavęs smūgį į veidą, trenkiasi į rekonstruojamos Laisvės alėjos apsauginę tvorą ir nukrinta ant žemės.

Portalui „Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskr. VPK pareigūnais, paaiškėjo, kad šis įvykis išspręstas be jų pagalbos – niekas į policiją nesikreipė.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai kauniečiai fiksuoja smurto protrūkius Kauno miesto centre.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.