Ar jums yra 18 metų?

Informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams

Taip Ne

Laisvės alėjoje – naktinės muštynės: „Tau ne gėda prieš paną „šokti“?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalį paskelbusi naktis iš penktadienio į šeštadienį Kauno Laisvės alėjoje buvo nerami – skaitytojas užfiksavo muštynes ir vaizdo įrašu pasidalino su portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojais.

Kivirčas, apipintas ne tik aštriais žodžiais, bet ir pasibaigęs fiziniu kontaktu, įvyko kovo 16 dieną maždaug valanda po vidurnankčio. Vaizdo įrašu pasidalinęs kaunietis informavo, kad veiksmą užfiksavo Laisvės alėjoje, netoli naktinio baro „Džem’pub“, kur nakties metu mėgsta linksmintis kauniečiai.

Užfiksuotas konfliktas prasideda tarp dviejų „priešininkų“ stovinčio ir juos išskirti bandančio vyro žodžiais: „ė, tu gal ramiau biškį?“. Situaciją bando sušvelninti ir viena iš konfrontuojančių pusių – draugiškai tapšnodamas per petį tam žmogui, kuris jį skiria su oponentu, nepavydėtinoje padėtyje atsidūręs vyras vis kartoja: „gerai, viskas, gerai“.

Tačiau vienam iš trijulės situacija rami neatrodė, jis dar bandė fiziškai kontaktuoti su pyktį sukėlusiu žmogumi, tačiau greitai buvo patrauktas į šoną.

Vaizdo įraše matyti, kad neigiamai nusiteikusių žmonių yra ne vienas ir ne du. Viena iš jų yra mergina, vis klausianti savo pašnekovo: „Tau ne gėda prieš paną „šokti“? Tad prieš tai situacijoje ramintojo vaidmenį suvaidinusiam asmeniui situaciją švelninti prireikė ir čia.

Staiga pasigirsta ir angliški žodžiai, o vaizdo įraše dėmesį patraukia ir trečias konflikto židinys. Tačiau šis ir užsibaigia dramatiškiausiai – iš pasalų gavęs smūgį į veidą, trenkiasi į rekonstruojamos Laisvės alėjos apsauginę tvorą ir nukrinta ant žemės.

Portalui „Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskr. VPK pareigūnais, paaiškėjo, kad šis įvykis išspręstas be jų pagalbos – niekas į policiją nesikreipė.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai kauniečiai fiksuoja smurto protrūkius Kauno miesto centre.

357 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Aktualiausia

Naujausios žinios

Sunkiau nei atrodė: Laisvės alėją bando šveisti jau trečią kartą

Kad Velykų stalas neapkarstų: priminė dažniausiai per maistą plintančias ligas

Su žinoma bendrove Kaune sukirtusi rankomis dėl „Mercedeso“, gavo nemaloniai nustebti

Kauno regiono įmonė turės grąžinti „Agrokoncernui“ šimtus tūkstančių eurų

V. Matijošaitis ir L. Stonkienė papasakojo apie savo meilės istoriją ir ateities planus

Fiksuoja kaunietis: Velykų parkavimo ypatumai miesto centre

Nustatyta, kokio amžiaus gyventojai Lietuvoje turi mažiausią atsparumą tymams

Senovės lietuvių Velykos: primargindavo šimtą kiaušinių ir pramogaudavo į valias

Skaudi nelaimė Petrašiūnuose: visas priekinis stiklas sulindo į vidų

Netikėta idėja Kaunui: loterijoje laimėjus tau, laimėtų ir tavo kaimynas