Prezidentė sveikino Metų Kaunietės titulą pelniusią O. Gustienę

Asmeninio archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kovo 8-tąją, minint tarptautinę moters dieną, išrinkta Metų kaunietė 2018. Šį titulą pelnė Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Išeminės širdies ligos skyriaus vadovė kardiologė prof. Olivija Gustienė.

„Lenkiu galvą, pasistengsiu pateisinti gautą pasitikėjimą. Tai galiu padaryti tik vienu būdu – iš širdies – į širdį“, – sakė metų kauniete išrinkta O. Gustienė.

Pasveikinti Metų kaunietę 2018 ir kitas finalininkes skubėjo ne tik kauniečiai ir kitų miestų bei rajonų gyventojai, bet ir Lietuvos Prezidentė.

„Didžiausi sveikinimai konkurso nugalėtojai. Kaunui didelė garbė, kad branginate šį miestą ir skiriate jam savo darbus, kad savo veikloje matote prasmę dalintis patirtimi, rūpesčiu ir dėmesiu su kitais. Kad asmeniniais laimėjimais kuriate ir visos Lietuvos sėkmės istoriją“, – sveikinime raštu teigė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Renginyje dalyvavęs Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuramino visus susirūpinusius tuo, kad Kaune visus rinkimus laimi Visvaldas Matijošaitis, ir juokaudamas užtikrino, kad šiuose rinkimuose taip neatsitiks. Kauno moterims jis linkėjo mylėti ir būti mylimoms, teigė, kas jas labai gerbia ir vertina.

„Didžiausia padėka visiems mane palaikiusiems draugams ir bendražygiams! Džiaugiuosi, kad esu įvertinta – dėka šaunios Kauno klinikų kardiologų ir visų medikų bendruomenės.“ – Asmeninėje „Facebook“ paskyroje rašė Metų Kaunietės 2018 titulą pelniusi Olivija Gustienė.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas? (foto+video)

Sulaikytas kraupiu nužudymu Romainiuose įtariamas vyras

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę

Po karšto penktadienio - kardinalios orų permainos savaitgalį

Kaunietis savaitgalį kviečia apsirūpinti žiemai ir smagiai praleisti laiką