Prezidentė sveikino Metų Kaunietės titulą pelniusią O. Gustienę

Asmeninio archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kovo 8-tąją, minint tarptautinę moters dieną, išrinkta Metų kaunietė 2018. Šį titulą pelnė Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Išeminės širdies ligos skyriaus vadovė kardiologė prof. Olivija Gustienė.

„Lenkiu galvą, pasistengsiu pateisinti gautą pasitikėjimą. Tai galiu padaryti tik vienu būdu – iš širdies – į širdį“, – sakė metų kauniete išrinkta O. Gustienė.

Pasveikinti Metų kaunietę 2018 ir kitas finalininkes skubėjo ne tik kauniečiai ir kitų miestų bei rajonų gyventojai, bet ir Lietuvos Prezidentė.

„Didžiausi sveikinimai konkurso nugalėtojai. Kaunui didelė garbė, kad branginate šį miestą ir skiriate jam savo darbus, kad savo veikloje matote prasmę dalintis patirtimi, rūpesčiu ir dėmesiu su kitais. Kad asmeniniais laimėjimais kuriate ir visos Lietuvos sėkmės istoriją“, – sveikinime raštu teigė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Renginyje dalyvavęs Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuramino visus susirūpinusius tuo, kad Kaune visus rinkimus laimi Visvaldas Matijošaitis, ir juokaudamas užtikrino, kad šiuose rinkimuose taip neatsitiks. Kauno moterims jis linkėjo mylėti ir būti mylimoms, teigė, kas jas labai gerbia ir vertina.

„Didžiausia padėka visiems mane palaikiusiems draugams ir bendražygiams! Džiaugiuosi, kad esu įvertinta – dėka šaunios Kauno klinikų kardiologų ir visų medikų bendruomenės.“ – Asmeninėje „Facebook“ paskyroje rašė Metų Kaunietės 2018 titulą pelniusi Olivija Gustienė.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vieno didžiausių Kauno mikrorajonų istorijoje - „Centrinis purvynas“ ir legendinės vietos

Naujos statybos šalia Kauno „Depo“: investuos 12 mln. eurų

Kauno oro uoste sučiuptas trejus metus ieškotas vyras

Kauno pakraštyje apsivertus automobiliui, keturi žmonės išvežti į ligoninę

Įspūdingi „Žalgirio“ naujokų dėjimai - gražiausių Eurolygos epizodų dešimtuke

Nuteistiesiems iš Kauno tardymo izoliatoriaus atrado naujo darbo mieste

Jauna mama dėl neįvykusių vestuvių atsigriebė Kauno teisme

Naujausiuose reitinguose - labai prastos žinios V. Matijošaičiui

Kauno klinikose nukentėjusios paauglės mama: už tylą gydytojas siūlė kompensaciją

Kaune renovuojamo daugiabučio gyventojas: tai visiškai nepriimtina