Automobilis nekliudė, tačiau berniukas atsidūrė ligoninėje

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Keistokas incidentas penktadienį popiet užfiksuotas Ateities plente. Greitosios medikai išgabeno berniuką į gydymo įstaigą, šalia stovėjo ir automobilis, nors specialiųjų tarnybų atstovai teigia, kad jo vairuotojas vaiko nekliudė.

Kauniečiai socialiniuose tinkluose besibaigiant darbo savaitei pasidalijo į greitosios automobilį ant neštuvų keliamo žmogaus nuotrauka. Čia pat – ir policijos ekipažas bei pilka „Volkswagen Caddy“ transporto priemonė.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pranešimas apie nelaimę Ateities plente gautas 16. val.

Pirminiais duomenimis, gatvėje fiksuotas nelaimingas atsitikimas, bet ne eismo įvykis. Kaip pasakojo budintis pareigūnas, berniukas bėgo, jam susipynė kojos ir griuvo, o kontakto su automobiliu nebuvo.

Vis dėlto, patikrintas „Volkswagen“ vairuotojo blaivumas – alkotesteris parodė nulius. Policijos žiniomis, berniukas patyrė kojų sumušimus, greitosios medikai išvežė vaiką į gydymo įstaigą.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad vaikas stabilios būklės pristatytas į Kauno klinikas. Kaip teigė pašnekovė, greičiausiai automobilis berniuko nekliudė.

Visgi socialiniame tinkle tuoj po įvykio pasirodžiusioje žinutėje vyras klausė, ar nelaimės liudininkai pastebėjo „Volkswagen“ valstybinius numerius. Galima manyti, su incidentu susiję asmenys dar tikslinsis jo aplinkybes.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

R. Alijevo bylos dėl prisijungimo prie buvusios žmonos paskyrų teismas ir vėl nepradėjo

Tarp įtakingiausių Lietuvos verslininkų ir ekonomistų - net trys kauniečiai

Žinomuose festivaliuose - tikra narkotikų puota

Vakar iškritęs lietus tik pradžia – atkeliauja 4 kartus stipresnės liūtys

Prie „Kauno Žalgirio“ klubo prisijungė vienas geriausių Lietuvos futbolininkų

Į smurto skandalą įklimpusi septynių vaikų mama: prašau mane išteisinti

Apie socialinę verslo atsakomybę ir galimybes Lietuvos moksleiviams

Pabėgioti išsiruošęs kaunietis sulaikė neblaivią vairuotoją

Savaitgalį atidaromas dar vienas atnaujintas Kauno parkas

Oficialu: nuo kitų metų turėsime viena nedarbo diena daugiau