Automobilis nekliudė, tačiau berniukas atsidūrė ligoninėje

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Keistokas incidentas penktadienį popiet užfiksuotas Ateities plente. Greitosios medikai išgabeno berniuką į gydymo įstaigą, šalia stovėjo ir automobilis, nors specialiųjų tarnybų atstovai teigia, kad jo vairuotojas vaiko nekliudė.

Kauniečiai socialiniuose tinkluose besibaigiant darbo savaitei pasidalijo į greitosios automobilį ant neštuvų keliamo žmogaus nuotrauka. Čia pat – ir policijos ekipažas bei pilka „Volkswagen Caddy“ transporto priemonė.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pranešimas apie nelaimę Ateities plente gautas 16. val.

Pirminiais duomenimis, gatvėje fiksuotas nelaimingas atsitikimas, bet ne eismo įvykis. Kaip pasakojo budintis pareigūnas, berniukas bėgo, jam susipynė kojos ir griuvo, o kontakto su automobiliu nebuvo.

Vis dėlto, patikrintas „Volkswagen“ vairuotojo blaivumas – alkotesteris parodė nulius. Policijos žiniomis, berniukas patyrė kojų sumušimus, greitosios medikai išvežė vaiką į gydymo įstaigą.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad vaikas stabilios būklės pristatytas į Kauno klinikas. Kaip teigė pašnekovė, greičiausiai automobilis berniuko nekliudė.

Visgi socialiniame tinkle tuoj po įvykio pasirodžiusioje žinutėje vyras klausė, ar nelaimės liudininkai pastebėjo „Volkswagen“ valstybinius numerius. Galima manyti, su incidentu susiję asmenys dar tikslinsis jo aplinkybes.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Paaiškėjo, kada radiatoriai ims vėsti ir Kauno rajone

Žalgiriečiai namų arenoje mėgina įsirašyti antrąją pergalę prieš „Fenerbahce“

Su automobiliu kliudyta moteris pagalbos nesulaukė – kaltininkas net nesustojo

Turkų sirgalių šį vakarą „Žalgirio“ arenoje gali nesigirdėti

Neeilinis sužvėrėjimas: kaunietis sukėlė muštynes bare, o tada sumušė vos trijų mėnesių kūdikį

Kaune iškrautas pirmasis Nemunu atkeliavęs komercinis krovinys

Šventinį savaitgalį vairuotojai nevengė sėsti už vairo išgėrę

Vaikų Velykėlės: tradicinė šventė nepraeis be staigmenų

Prokuratūra atsisakė tirti Kauno savivaldybės sprendimą dėl draustinių

Per rinkimus gegužę – iki penkių dienų ištęstas išankstinis balsavimas