Automobilis nekliudė, tačiau berniukas atsidūrė ligoninėje

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Keistokas incidentas penktadienį popiet užfiksuotas Ateities plente. Greitosios medikai išgabeno berniuką į gydymo įstaigą, šalia stovėjo ir automobilis, nors specialiųjų tarnybų atstovai teigia, kad jo vairuotojas vaiko nekliudė.

Kauniečiai socialiniuose tinkluose besibaigiant darbo savaitei pasidalijo į greitosios automobilį ant neštuvų keliamo žmogaus nuotrauka. Čia pat – ir policijos ekipažas bei pilka „Volkswagen Caddy“ transporto priemonė.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pranešimas apie nelaimę Ateities plente gautas 16. val.

Pirminiais duomenimis, gatvėje fiksuotas nelaimingas atsitikimas, bet ne eismo įvykis. Kaip pasakojo budintis pareigūnas, berniukas bėgo, jam susipynė kojos ir griuvo, o kontakto su automobiliu nebuvo.

Vis dėlto, patikrintas „Volkswagen“ vairuotojo blaivumas – alkotesteris parodė nulius. Policijos žiniomis, berniukas patyrė kojų sumušimus, greitosios medikai išvežė vaiką į gydymo įstaigą.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad vaikas stabilios būklės pristatytas į Kauno klinikas. Kaip teigė pašnekovė, greičiausiai automobilis berniuko nekliudė.

Visgi socialiniame tinkle tuoj po įvykio pasirodžiusioje žinutėje vyras klausė, ar nelaimės liudininkai pastebėjo „Volkswagen“ valstybinius numerius. Galima manyti, su incidentu susiję asmenys dar tikslinsis jo aplinkybes.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paskelbtas verdiktas dėl tėvams užkliuvusių „Simpsonų“ transliacijų

S. Skvernelis parašų lenktynėse liko toli už nugaros: mato nešvarią konkurentų schemą

Tarp gražiausiai pavadintų įmonių - Kauno ir Kauno rajono bendrovės

Pašiurpino Laisvės alėją rekonstruojančių darbininkų elgesys: kirviu kapojo liepos šaknis

Vairuotojai įspėja: Savanorių prospektą sukaustė spūstis

Kauno senamiestyje atsirado vieta, kurioje pasijausite lyg ant vandenyno kranto

Korupcijos tyrime sulaikyti aštuoni teisėjai ir penki advokatai: įkliuvo ir kaunietis

Kandidatai į Kauno merus mieste žada kosminį viešąjį transportą

Blogiausias „Brexit“ scenarijus atrodo neišvengiamas: viskas, ką reikia žinoti

Kalniečiuose girtas vyras nepilnamečiams grasino ginklu