Tiesiai Kauno pareigūnams prieš akis važiavo kaip nutrūkęs nuo grandinės

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuolat vykdydami policines priemones, Kauno apskrities policijos pareigūnai ne tik fiksuoja vairuotojų daromus pažeidimus, bet ir siekia juos užkardyti, neleisti įvykti eismo įvykiams. Šeštadienio popietę į pareigūnų akiratį papuolė automobilis „Volkswagen Passat“, prieš pat patrulių automobilį išdarinėjęs pavojingus viražus.

Kaip informuojama Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime, vasario 2 d., apie 15.30 val. Jonavos rajone esančio kelio Kaunas-Zarasai-Daugpilis 35 kilometre 1972 m. gimusio vyro vairuojamas automobilis nesilaikė kelio ženklo „Lenkti draudžiama“ ir du kartus kirto horizontaliojo žymėjimo siaurą ištisinę liniją, kurią kirsti draudžiama.

Dėl šio pažeidimo vyrui surašytas administracinių nusižengimų protokolas. Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d., numatyta bauda iki 230 eurų ir teisės vairuoti atėmimas iki šešių mėnesių.

„Skaudžia eismo įvykių priežastimi neretai tampa kitų transporto priemonių lenkimas neleistinose vietose. Visi eismo dalyviai, o ypač automobilių ar kitų transporto priemonių vairuotojai, kelyje turi elgtis itin atsakingai, laikytis visų kelių eismo taisyklių bei saugoti ne tik save, bet ir kitus eismo dalyvius“,- sakė Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai.

Šiais metais Kauno apskrityje įvykusiuose eismo įvykiuose jau žuvo 5 eismo dalyviai, dar 84 asmenys sužeisti. Pareigūnai primena eismo dalyviams, jog tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu pasieksime kelionės tikslą.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Užgriuvus betono plokštei sutuoktinio akivaizdoje žuvo moteris: kaimynai nesutramdo ašarų

„Žalgirio“ naujokas iš JAV pažėrė netikėtų „faktų“ apie Š. Jasikevičių

Vakarinis reidas Kaune: policijai teko bausti šūsnį skubančių vairuotojų

Vaizdingoje Kauno marių pakrantėje esantys sklypai ir pastatai atsidūrė Karbauskių rankose

Kaune dirbusiai aplinkos viceministrei - blogos žinios

Sekmadieniais alkoholiu siūloma leisti prekiauti ilgiau

Kauną skalbiantis lietus vėl stabdo darbus Žemaičių gatvėje: ar spės užbaigti iki rugsėjo?

Žiauraus moters nužudymo Kaune byla keliauja į teismą

Painiava dėl Lampėdžio kranto linijos ties V. Matijošaičio verslo valdomais sklypais: kas meluoja?

Kauno policija prašo pagalbos: užsipylė kuro ir išvažiavo