Tiesiai Kauno pareigūnams prieš akis važiavo kaip nutrūkęs nuo grandinės

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuolat vykdydami policines priemones, Kauno apskrities policijos pareigūnai ne tik fiksuoja vairuotojų daromus pažeidimus, bet ir siekia juos užkardyti, neleisti įvykti eismo įvykiams. Šeštadienio popietę į pareigūnų akiratį papuolė automobilis „Volkswagen Passat“, prieš pat patrulių automobilį išdarinėjęs pavojingus viražus.

Kaip informuojama Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime, vasario 2 d., apie 15.30 val. Jonavos rajone esančio kelio Kaunas-Zarasai-Daugpilis 35 kilometre 1972 m. gimusio vyro vairuojamas automobilis nesilaikė kelio ženklo „Lenkti draudžiama“ ir du kartus kirto horizontaliojo žymėjimo siaurą ištisinę liniją, kurią kirsti draudžiama.

Dėl šio pažeidimo vyrui surašytas administracinių nusižengimų protokolas. Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d., numatyta bauda iki 230 eurų ir teisės vairuoti atėmimas iki šešių mėnesių.

„Skaudžia eismo įvykių priežastimi neretai tampa kitų transporto priemonių lenkimas neleistinose vietose. Visi eismo dalyviai, o ypač automobilių ar kitų transporto priemonių vairuotojai, kelyje turi elgtis itin atsakingai, laikytis visų kelių eismo taisyklių bei saugoti ne tik save, bet ir kitus eismo dalyvius“,- sakė Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai.

Šiais metais Kauno apskrityje įvykusiuose eismo įvykiuose jau žuvo 5 eismo dalyviai, dar 84 asmenys sužeisti. Pareigūnai primena eismo dalyviams, jog tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu pasieksime kelionės tikslą.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lankytojams suteikta dar viena galimybė pamatyti uždaromą Kauno tunelį

R. Karbauskis apsisprendė, kurį kandidatą į prezidentus siūlys remti „valstiečiams“

M. Tyla įvardijo, koks buvo J. Veklenko „Eurovizijos“ biudžetas

Šančių gyventojus išgąsdino pasirodę sunkvežimiai

Karaliaus Mindaugo prospekte rengiamas draugiškas policijos reidas

Masinis sujudimas tęsiasi - fiksuojama didžiulė kauniečių eilė prie geležinkelio stoties

Beprecedentis įvykis: „Marijos radijas“ užblokavo V. Landsbergio interviu

Atskleisti pirmieji festivalyje „Akacijų alėja 2019“ pasirodysiantys atlikėjai

Šeštadienį V. Putvinskio gatvėje atsivers durys, kiemai ir istorijos

Liūdna žinia norintiems apžiūrėti uždarytą požeminį Kauno tunelį