Žaibo greičiu sureagavę pareigūnai išgelbėjo jauno vyro gyvybę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vėlų gruodžio 4-osios vakarą, apie 21.05 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo sunerimusios gyventojos pranešimą apie dingusį jos sūnų, gimusį 1995 metais. Jaunuolis dar tą pačią dieną, ryte, bendravo su tėvais, tačiau po 16 val. telefonu su juo susisiekti jau nepavyko.

Kaip nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime, moteris pareigūnus informavo, jog nei sūnaus, nei jo automobilio „Opel Astra“ gyvenamoje vietoje nėra, jaunuolio telefonas įjungtas, tačiau juo niekas neatsiliepia. Taip pat sulaukta žinių, jog sūnus apie 16 val. prie draugo namų paliko įvairius daiktus bei raštelį, kuriame dėkojama ir atsisveikinama.

Pareigūnams nedelsiant sureagavus į gautą informaciją, pradėta dingusiojo paieška. Vos per 15 min. nustatyta galima vaikino buvimo vieta ir dingusysis rastas Kėdainių rajone, Šingailių kaime esančiame miške, automobilyje „Opel Astra“. Kėdainių rajono pareigūnams priėjus prie automobilio pastebėta, jog vaikinas sėdi vairuotojo vietoje ir rankose laiko peilį.

Operatyvių ir profesionalių pareigūnų veiksmų dėka, perpjovus bagažinės salono pertvarą, išmušus vairuotojo durelių stiklą, peilis iš vaikino buvo paimtas ir jaunas vyras saugiai pristatytas į gydymo įstaigą.

Policijos pranešime primenama, kad kiekvieno žmogaus sveikata, o ypač gyvybė – itin svarbi, tad pareigūnai viliasi, jog nei šis vyras, nei joks kitas gyventojas nepakartos tokio neapgalvoto žingsnio. Prireikus pagalbos, daugiau informacijos apie paramos galimybes Kauno mieste galite rasti čia.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Apvogtų automobilių savininkams sužibo viltis – pareigūnai kviečia atsiliepti

Kėdainių krematoriumą valdanti įmonė ruošiasi plėtrai

Rekordinis skaičius dviratininkų Kaune „nupiešė“ Lietuvos kontūrą

Išaiškėjo visi pretedentai į prezidentus – jų 15

Kaune eismą paralyžiuoja avarijos – prireikė ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Matijošaitis apsisprendė – pasirinko Kauną (papildyta)

Kauno mero darbo kabinete – skubi spaudos konferencija (tiesioginė transliacija)

Prezidento rinkimai pasipildė dar vienu kandidatu

Greičio matuokliai išjungti, bet vairuotojų keliuose laukia „nežymėtos staigmenos“

LRT tyrimas atskleidė, kad Lampėdžio draustinyje prasidėję tvarkymo darbai gali būti susiję su V. Matijošaičiui priklausančio verslo planais