Žaibo greičiu sureagavę pareigūnai išgelbėjo jauno vyro gyvybę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vėlų gruodžio 4-osios vakarą, apie 21.05 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo sunerimusios gyventojos pranešimą apie dingusį jos sūnų, gimusį 1995 metais. Jaunuolis dar tą pačią dieną, ryte, bendravo su tėvais, tačiau po 16 val. telefonu su juo susisiekti jau nepavyko.

Kaip nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime, moteris pareigūnus informavo, jog nei sūnaus, nei jo automobilio „Opel Astra“ gyvenamoje vietoje nėra, jaunuolio telefonas įjungtas, tačiau juo niekas neatsiliepia. Taip pat sulaukta žinių, jog sūnus apie 16 val. prie draugo namų paliko įvairius daiktus bei raštelį, kuriame dėkojama ir atsisveikinama.

Pareigūnams nedelsiant sureagavus į gautą informaciją, pradėta dingusiojo paieška. Vos per 15 min. nustatyta galima vaikino buvimo vieta ir dingusysis rastas Kėdainių rajone, Šingailių kaime esančiame miške, automobilyje „Opel Astra“. Kėdainių rajono pareigūnams priėjus prie automobilio pastebėta, jog vaikinas sėdi vairuotojo vietoje ir rankose laiko peilį.

Operatyvių ir profesionalių pareigūnų veiksmų dėka, perpjovus bagažinės salono pertvarą, išmušus vairuotojo durelių stiklą, peilis iš vaikino buvo paimtas ir jaunas vyras saugiai pristatytas į gydymo įstaigą.

Policijos pranešime primenama, kad kiekvieno žmogaus sveikata, o ypač gyvybė – itin svarbi, tad pareigūnai viliasi, jog nei šis vyras, nei joks kitas gyventojas nepakartos tokio neapgalvoto žingsnio. Prireikus pagalbos, daugiau informacijos apie paramos galimybes Kauno mieste galite rasti čia.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno policija prašo pagalbos: dingo senyvo amžiaus moteris

Danas Rapšys pasaulio čempionate liko greta prizininkų pakylos

Aplinkos ministras: žemės ūkio technikos apmokestinti nereikėtų

Kaune pirmieji išbandė kauniečių sukurtą technologiją: stebėjo miesto bites

Įtariamas Romainių žudikas atvežtas į teismą, vyrui bus paskirta kardomoji priemonė (papildyta)

Kaupiantiems pensiją verta suklusti: iki mėnesio pabaigos dar galite priimti svarbų sprendimą

„Cambridge Analytica“ skandalo atgarsiai: „Facebook“ gresia milijardinė bauda

Atvirai apie Lietuvos kariuomenę: atlyginimai, priešai ir kario gyvenimas

Eismo įvykis kelyje Ukmergė–Kaunas: nukentėjo 9 asmenys (papildyta)

Kauno rajone apvirto kombainas