Prekybos centre „Mega“ vyks itin didelio populiarumo užsienyje sulaukiančio formato renginys (foto)

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien prekybos centre „Mega“ vyks itin didelio populiarumo užsienyje sulaukiančio formato renginys „Studentų pirkinių naktis 2018“.

Studentams čia bus siūloma gausybė nemokamų pramogų. Nuo „protų mūšio“ iki boulingo turnyro ir dronų kovų – kiekvienas galės rasti sau ir draugams įdomiausią veiklą. Azartiški studentai galės save išbandyti įvairiuose konkursuose.

Besidomintiems karjera ar tolimesnėmis studijomis, įrengta speciali galimybių erdvė. Čia bus galima sužinoti aktualiausią ir naujausią informaciją apie studijų ir mainų programas užsienyje. Organizuojami ir finansinio raštingumo mokymai.

Antrus metus iš eilės renginį su kolega Orijumi Gasanovu vedanti radijo ir televizijos laidų vedėja Simona Bandita teigia pati nesitikėjusi tokios didelės šventės.

„Pernai praūžė tikrai didelis nuolaidų ir nemokamų pramogų vakarėlis. Šiemet renginio formatas dar labiau išsiplėtė – manau, kad mūsų laukia geriausias studentams skirtas renginys ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje“, – džiaugėsi Simona.

Ketvirtadienį studentai pamėgę vadinti mažuoju penktadieniu, todėl koncertas ir dūzgės, anot Simonos – privalomas šio vakaro atributas. „Megoje“ studentai kviečiami linksmintis pagal projekto „X faktorius“ nugalėtojų „Golden Age“ muziką, o linksmybes bus galima pratęsti naktiniame klube „Taboo“.

Programos pradžia – jau 17 valandą. Tiesa, renginio dalyviams nereikės skubėti namo. Visos prekybos centre „Mega“ įsikūrusios parduotuvės dirbs ilgiau – iki 22 valandos, todėl visi norintieji pasinaudoti išskirtinėmis nuolaidomis studentams tikrai suspės tai padaryti.

Pirmieji 100 lankytojų, atvykusių ir užsiregistravusių į renginį ir pateikusių studento ar moksleivio pažymėjimą, dovanų gaus 10 Eur vertės „Megos“ dovanų korteles.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Garbės ir orumo įžeidimu kaltinimai R. Kazėnienei - palankus teismo sprendimas

Ar dirbs didieji prekybos centrai Kaune per šv. Velykas?

Neeilinis įvykis VDU Botanikos sode - pirmą kartą „pražydo“ itin retas medis

A. Ivanauskas Fara įveikė netikėtai užklupusią ligą: sulaukė palaikymo iš viso pasaulio

S. Skvernelio užmojai: tapęs prezidentu svarstys perkelti Lietuvos ambasadą Izraelyje į Jeruzalę

Lauko tualetams artėja galas: pakeis modernūs įrenginiai

Paaiškėjo, į kurias sritis Seimas sutelks dėmesį šiemet

Policijos pareigūnams siūlomas papildomas laisvadienis

Atsako advokatė: koks įmonės valdymas gali būti pripažintas netinkamu

Vargas vairuotojams: pusei metų uždaryta atkarpa Kauno pietrytiniame aplinkelyje