Prekybos centre „Mega“ vyks itin didelio populiarumo užsienyje sulaukiančio formato renginys (foto)

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien prekybos centre „Mega“ vyks itin didelio populiarumo užsienyje sulaukiančio formato renginys „Studentų pirkinių naktis 2018“.

Studentams čia bus siūloma gausybė nemokamų pramogų. Nuo „protų mūšio“ iki boulingo turnyro ir dronų kovų – kiekvienas galės rasti sau ir draugams įdomiausią veiklą. Azartiški studentai galės save išbandyti įvairiuose konkursuose.

Besidomintiems karjera ar tolimesnėmis studijomis, įrengta speciali galimybių erdvė. Čia bus galima sužinoti aktualiausią ir naujausią informaciją apie studijų ir mainų programas užsienyje. Organizuojami ir finansinio raštingumo mokymai.

Antrus metus iš eilės renginį su kolega Orijumi Gasanovu vedanti radijo ir televizijos laidų vedėja Simona Bandita teigia pati nesitikėjusi tokios didelės šventės.

„Pernai praūžė tikrai didelis nuolaidų ir nemokamų pramogų vakarėlis. Šiemet renginio formatas dar labiau išsiplėtė – manau, kad mūsų laukia geriausias studentams skirtas renginys ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje“, – džiaugėsi Simona.

Ketvirtadienį studentai pamėgę vadinti mažuoju penktadieniu, todėl koncertas ir dūzgės, anot Simonos – privalomas šio vakaro atributas. „Megoje“ studentai kviečiami linksmintis pagal projekto „X faktorius“ nugalėtojų „Golden Age“ muziką, o linksmybes bus galima pratęsti naktiniame klube „Taboo“.

Programos pradžia – jau 17 valandą. Tiesa, renginio dalyviams nereikės skubėti namo. Visos prekybos centre „Mega“ įsikūrusios parduotuvės dirbs ilgiau – iki 22 valandos, todėl visi norintieji pasinaudoti išskirtinėmis nuolaidomis studentams tikrai suspės tai padaryti.

Pirmieji 100 lankytojų, atvykusių ir užsiregistravusių į renginį ir pateikusių studento ar moksleivio pažymėjimą, dovanų gaus 10 Eur vertės „Megos“ dovanų korteles.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kručinskai papasakojo apie psichologų teikiamą pagalbą: verkiu, o man liepia nupiešti namą

Kaune susikūrusi grupė nesupyktų, jei viena jų dainų taptų mūsų miesto himnu

Sunkiai sumuštos R. Mačiulytės skriaudiko skundas atsisuko prieš jį patį

Viena populiariausių Kauno „Circle K“ degalinių užvėrė duris

Nuosprendis nepakito: buvęs Kauno vicemeras K. Kriščiūnas lieka pripažintas kaltu

Bendrojo pagalbos centro darbuotojai turi savo versiją dėl pakaunėje pasiklydusios senolės

Visame pasaulyje sutriko populiariausių socialinių tinklų veikla

Vyras įkalinimo įstaigoje nepasimokė – antrą kartą įkliuvo dėl analogiško nusikaltimo

Ledai pajudėjo – Seimas imasi PVM lengvatos maistui klausimo

Naujiena Nemuno žiede – adrenalino mėgėjus kviečia pasijusti lyg Dakare