Dainavos gyventojai bet kada gali rasti staigmeną – čia nuolatos niokojami automobiliai

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai, gyvenantys Dainavos rajone, savo automobilius nakčiai prie daugiabučių palieka su nerimu. Jau tris mėnesius čia siaučia automobilių niokotojai. „Būna, kad pasėdi transporto priemonėje, parūko ir išlipa“, – informacija dalinasi skaitytojas.

Kaunietis teigia, kad bet kuris transporto priemonės savininkas gali ryte rasti nemalonią staigmeną, mat trys vaikinai su gobtuvais užsiima įvairia veikla: nuo padangų subadymo iki vagysčių iš automobilių vidaus.

„Vagišiai daužo langus, atsirakina mašiną, ją apžiūri ir pasiima tai, ko jiems reikia. Taip pat subado padangas, siurbia degalus ir kitais būdais niokoja turtą“, – situaciją komentuoja skaitytojas.

Vagišių veiklos epicentras – daugiabučiai aplink Girstučio prekybos centrą „Iki“, bet dažnai „staigmenėlę“ randa ir kitų kiemų automobilių savininkai. O ir laiką turtą niokotojai jau išsirinkę, dažniausiai darbuojasi  02 val. – 04 val. nakties.

Juos kursto gyventojų abejingumas?

Kaunietis teigia, kad retas kuris kreipiasi į policiją, nes dažnas jau praradęs viltį, kad kas pasikeis, kiti tiesiog susitvarko transporto priemones ir tikisi, kad tai daugiau nepasikartos. Treti nepasitiki pačia policija, nes mano, kad jie tiesiog nutraukia bylą, dėl to tikslo kreiptis ir nebemato.

Visgi, vaikinus, gadinančius transporto priemonę, yra užfiksavusi vaizdo filmavimo kamera, o ir kaimynai juos ne kartą matę.

Tačiau situaciją apsunkina tai, kad kameros video įraše veidų nesimato, o ir kaimynai ar internautai galėtų juos įvardinti tik kaip tris vaikinus su gobtuvais.

„Yra daug nukentėjusiųjų, bandysim kreiptis į policiją ir rašyti pareiškimus už vandalizmą“, – iniciatyvos neslepia skaitytojas.

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Aplinkkelyje prie „Megos“ - tragiška nelaimė

„Laisvės piknikas“ šiemet suburs virš 70 visuomeninių organizacijų

Marvelės g. apsivertus automobiliui prireikė visų pagalbos tarnybų

R. Karbauskis deklaravo naujus pirkinius: atskleista namo prie Kauno marių kaina

Kaune duris atvers naujas „McDonald's“ restoranas

Paskelbta kada bus pasirašyta ŽŪM patalpų Kaune nuomos sutartis (papildyta)

Pažėrė kritikos „Rail Baltica“: projektas neparengtas iki galo, įgyvendinimas atsilieka

Perspėjimas: socialiniuose tinkluose plintantis A. Sabonio atvaizdas - pasipelnymo įrankis

Po atostogų grįžęs Š. Jasikevičius: „Nesitikėjome, kad komandoje bus tiek pokyčių“

Apklausa parodė: įtakingiausias popkultūros atstovas – A. Mamontovas