„Maximoje“ įsigijusi nukainotų prekių, kaunietė pasijautė apgauta: gal skaičiuoti nemoku?

Skaitytojos nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją prieš kelias dienas kreipėsi kaunietė, po apsipirkimo „Maxima“ parduotuvėje čekyje pamačiusi didesnę sumą nei tikėjosi. Geru pasiūlymu susiviliojusi moteris pastebėjo, kad už mineralinį vandenį sumokėjo daugiau nei žadėta akcijos kortelėje.

„Štai kaip vyksta akcija „Maximoje“. Vanduo vietoje 2,22 Eur išeina 2,70 Eur, – nedidelį, tačiau reikšmingą skirtumą, mušantį kliento pasitikėjimą prekybos tinklu, užfiksavo Gintarė.

„Sakau, gal skaičiuoti nemoku“, – pridūrė moteris. Iš pirmo žvilgsnio, su matematika problemų skaitytoja tikrai neturi. Jos atsiųstose nuotraukose matyti, kad mineraliniam vandeniui „Akvilė“ taikyta akcija, kai perkant vieną butelį už 0,62 Eur, antram pritaikoma 80 proc. nuolaida – jis kainuoja tik 12 euro centų.

Pora butelių, išeina, kainuoja 0,74 Eur. Kadangi, kaip matyti čekyje, Gintarė pirko šešis butelius, tai, rodosi, turėjo sumokėti 2,22 Eur (be depozito mokesčio), tačiau iš kaunietės už vandenį Savanorių pr. 255 esančioje „Hyper Maximoje“ buvo nuskaičiuota 2,70 Eur (be depozito).

Vietoje 2,22 Eur, už šešis butelius vandens Gintarė sumokėjo 2,70 Eur / Skaitytojos nuotr.

Neaiškią situaciją „Kas vyksta Kaune“ pakomentavo „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė. Ji patvirtino, kad rugsėjo 18-24 d. mineraliniam vandeniui „Akvilė“ buvo taikoma akcija – įsigyjant vieną „Akvilės“ butelį, antrajam tokiam pat buteliui taikyta 80 proc. nuolaida.

Tad akcijos laikotarpiu, pakartojo kortelėje nurodytą informaciją E. Dapkienė, du mineralinio vandens buteliai kainavo 0,74 Eur be PET pakuotės tvarkymo mokesčio. Įprasta vieno tokio mineralinio vandens butelio kaina – 0,62 Eur be pakuotės tvarkymo mokesčio.

„Šis mineralinis vanduo „Akvilė“ parduodamas ir pakuotėmis, kurių vieną ir įsigijo pirkėja. Pakuotėmis parduodamam vandeniui akcinė nuolaida minėtu laikotarpiu nebuvo taikoma, todėl pakuotę šio mineralinio vandens pirkėja įsigijo įprasta jos kaina – už 2,70 Eur be PET pakuočių tvarkymo mokesčio“, – išaugusią kainą kaunietės apsirikimu aiškino „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

81 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

„Wake up Kaunas“ vandens parke - pramogauti ne tik su draugais

Negavę atsakymo dėl nusekusios Neries, situaciją aiškinsis akis į akį

Fiksuoja kauniečiai: Šilainiuose su signalais zuja visos specialiosios tarnybos

Į Kauną atslenka škvalas

„Hyper Maximoje“ prireikė policijos ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Pranckiečiui - nepasitikėjimo procedūra ir miglota ateitis „valstiečių“ gretose (papildyta)

Kaune vėl padvelkė reorganizacijos vėjai

Kauno rajone susirinkę „valstiečiai“ balsavo dėl pasitikėjimo R. Karbauskiu

Rūkaliams - gera žinia iš valdžios

Aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje savaitgalį aplankė įspūdingas skaičius žmonių