Greitkelio rekonstrukcija prie „Megos“: Seimo pirmininkas aptars kelių statybas

Archyvo / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pirmadienį su Kauno prekybos centro „Mega“ ir „Kauno energijos“ atstovais aptars kelių statybas – dėl jų nesutariama su Automobilių kelių direkcija.

Seimo vadovas susitiks su Kelių direkcijos laikinuoju vadovu Vitalijumi Andrejevu ir bendrovės „Baltic Shopping Centers“ atstovais Vytautu Danyla, Pauliumi Medzevičiumi ir Zenonu Meškausku bei įmonės „Kauno energija“ vadovu Rimantu Baku.

„Megos“ valdytoja, verslininko Augustino Rakausko netiesiogiai valdoma bendrovė „Baltic Shopping Centers“ yra kreipusis į teismą dėl Kelių direkcijos numatomos magistralinio kelio VilniusKlaipėda atkarpos Kaune rekonstrukcijos – prašoma uždrausti atlikti rekonstrukcijos projektavimo darbus.

Seimo Pirmininko padėjėjas Paulius Žeimys BNS sakė, kad V. Pranckietis su „Megos“ ir Kelių direkcijos atstovais bandys ieškoti problemos sprendimų būdų. Su „Kauno energijos“ vadovu Seimo pirmininkas aptars žiedinės sankryžos prie Akademijos miestelio Kauno rajone statybą.

„Kilo ginčas tarp „Kauno energijos“ ir Kelių direkcijos dėl to, kad po numatoma žiedine sankryža eina šilumos trasa ir „Kauno energija“, kuriai priklauso ta dalis žemės, paprašė, kad trasą perkeltų. Kelių direkcija sako, kad tai daug kainuos. Įstrigo remonto darbai, dabar kyla milžiniškos spūstys. Pasiūlymai dėl kompromiso jau yra vienoje ir kitoje pusėje, didelio konflikto nėra“, – teigė P. Žeimys.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

Kauniečių mėgstamame gamtos kampelyje - nemokamas koncertas

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė