Greitkelio rekonstrukcija prie „Megos“: Seimo pirmininkas aptars kelių statybas

Archyvo / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pirmadienį su Kauno prekybos centro „Mega“ ir „Kauno energijos“ atstovais aptars kelių statybas – dėl jų nesutariama su Automobilių kelių direkcija.

Seimo vadovas susitiks su Kelių direkcijos laikinuoju vadovu Vitalijumi Andrejevu ir bendrovės „Baltic Shopping Centers“ atstovais Vytautu Danyla, Pauliumi Medzevičiumi ir Zenonu Meškausku bei įmonės „Kauno energija“ vadovu Rimantu Baku.

„Megos“ valdytoja, verslininko Augustino Rakausko netiesiogiai valdoma bendrovė „Baltic Shopping Centers“ yra kreipusis į teismą dėl Kelių direkcijos numatomos magistralinio kelio VilniusKlaipėda atkarpos Kaune rekonstrukcijos – prašoma uždrausti atlikti rekonstrukcijos projektavimo darbus.

Seimo Pirmininko padėjėjas Paulius Žeimys BNS sakė, kad V. Pranckietis su „Megos“ ir Kelių direkcijos atstovais bandys ieškoti problemos sprendimų būdų. Su „Kauno energijos“ vadovu Seimo pirmininkas aptars žiedinės sankryžos prie Akademijos miestelio Kauno rajone statybą.

„Kilo ginčas tarp „Kauno energijos“ ir Kelių direkcijos dėl to, kad po numatoma žiedine sankryža eina šilumos trasa ir „Kauno energija“, kuriai priklauso ta dalis žemės, paprašė, kad trasą perkeltų. Kelių direkcija sako, kad tai daug kainuos. Įstrigo remonto darbai, dabar kyla milžiniškos spūstys. Pasiūlymai dėl kompromiso jau yra vienoje ir kitoje pusėje, didelio konflikto nėra“, – teigė P. Žeimys.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kauno progimnazijoje – žarnyno infekcijos protrūkis

Net 10 metų trukusioje didžiausioje kontrabandos byloje – galutinis teismo verdiktas

Vienybės aikštėje Kaune pradėti sodinti medžiai: vienas sodinukas bus ypatingas

Kauniečiai stebisi: Žemaičių gatvės tvarkytojai „pamiršo“ svarbiausią darbą?

Kauno mero patarėjų komandoje – naujas veidas

R. Karbauskis traukiasi iš „valstiečių“ frakcijos seniūno pareigų

Paaiškėjo V. Ušacko brolio kraujo tyrimų rezultatai

Policija ieško populiariame Kauno bare prasisukusio vyro

Į Lietuvą atvyksta JAV karinė technika (papildyta)

Neva dėl ramesnio miego išgėrusiam dviratininkui – tuštesnė piniginė