Nekasdienė proga – kaunietis vairuotoju dirba vienoje įmonėje jau pusę amžiaus

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sigitas Sakalauskas į Kauno autobusų stotį ketvirtadienį vakare užsuko ne kaip paprastas vairuotojas. Jo laukė kolegos su gėlėmis ir sveikinimais.

Sigitas minėjo labai nekasdienišką progą – jis jau 50 metų dirba vairuotoju vienoje įmonėje. Vairuotojas Sigitas, darbą „Kautroje“ pradėjęs 1968 metais rugpjūčio 15 dieną, pasakoja apie tai, kaip keitėsi darbas per pastarąjį pusę amžiaus.

„Kai pagalvoji viskas labai pasikeitė. Ir autobusai, ir eismas, ir patys keleiviai. Jei anksčiau vairavau senus LAZ ar „Ikarus“ autobusus, tai dabar tenka naujus, modernius autobusus. Kondicionieriai, internetai, saugumo technika. Daug lengviau. Eismo sąlygos, be abejo, sudėtingesnės, juk prieš 50 metų automobilių buvo mažiau. Keleiviai, manau, tapo reiklesni – gali pasirinkti, su kuo vyks. Dabar ir dviratį norintis gali pasivežti, ir žmonės su negalia gali keliauti paprastai. Anksčiau to nebuvo, – pasakojo 50 metų „Kautroje“ vairuotoju išdirbęs Sigitas.

Nors ir garbaus amžiaus Sigitas rūpinasi savo sveikata – anksčiau į darbą nuolatos eidavo pėsčiomis. Kolegos vairuotoją išskiria kaip mylintį ir besirūpinantį autobusais.

„Sigitas visuomet pasižymėjo meile technikai, labai rūpindavosi autobusais. Net būna ateina per laisvą dieną savanoriškai išlydėti porininką į kelią. Sigitą vertiname pagal jo atsidavimą darbui, profesionalumą ir rūpestingumą. O ne pagal metus“, – pasakojo „Kautros“ eismo tarnybos vadovas Alvydas Periokas.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kalniečiuose konflikto metu moteriai supjaustyta galva

Šiuolaikinio žmogaus poreikiai keičia būsto plėtotojų įpročius (foto)

Spręs, ar perskaičiuoti daliai tėvų ir slaugytojų valstybės įmokas „Sodrai“

Aleksote išbandymas vairuotojams – pro sutrupėjusį asfaltą plūsta vanduo

Kaune paini atimto vaiko istorija – susikibo patėvis ir darželio auklėtojos

Konfliktas centre – gausios pareigūnų pajėgos ieško jaunuolį padūrusių asmenų

Liūdnos žinios stipriųjų gėrimų mėgėjams – teks patuštinti pinigines

Į privačias rankas pereis dvi Kaune veikiančios valstybės įmonės

Parlamentarei D. Šakalienei sulaukus žiaurių grasinimų, kreipiamasi į prokuratūrą

Pravieniškėse - drastiškos priemonės užkietėjusiems kaliniams suvaldyti