Kaunui pasisekė: duris atvėrė viena iš dviejų „Maxima“ išparduotuvių

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ savo pirkėjams atveria dar daugiau galimybių įsigyti populiarių prekių už itin mažą kainą. Šiandien Kaune ir Klaipėdoje atidaromos dvi naujos išparduotuvės, kuriose pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei dviejų tūkstančių skirtingų pramoninių prekių su nuolaidomis net iki 80 proc.

„Prieš kiek daugiau nei metus duris atvėrusi pirmoji „Maximos“ išparduotuvė „Maxima Bazėje“ Vilniuje greitai suformavo gausius joje reguliariai besilankančių pirkėjų srautus, sulaukė teigiamų atsiliepimų ir įvertinimų. Todėl nusprendėme gerąją praktiką pritaikyti ir kituose Lietuvos miestuose – Klaipėdoje ir Kaune. Kartu su savo tiekėjais nuolat stengiamės, kad mūsų prekių kainos pirkėjams būtų kuo palankesnės“, – sako Vilma Drulienė, „Maximos“ komercijos vadovė.

Naujos išparduotuvės veiks klientams gerai pažįstamų „Maxima XXX“ parduotuvių erdvėse – Klaipėdoje, Šilutės pl. 35, ir Kaune, Pramonės pr. 29. Specialios išparduotuvių zonos išsiskirs ryškiaspalviu žemų kainų žymėjimu, tad bus lengvai pastebimos ir atpažįstamos.

Asortimentą naujose išparduotuvėse Klaipėdoje ir Kaune sudarys platus, nuolat kintantis, maždaug dviejų tūkstančių skirtingų pramoninių prekių pasirinkimas.

„Sieksime, jog naujos išparduotuvės tikrai pateisintų savo vardą. Į jas atkeliaus prekės, kurios dėl nedidelių likusių atsargų parduotuvėse visoje Lietuvoje keliaus tiesiai į išparduotuves. Pavyzdžiui, įpusėjus sezonui ar jam baigiantis, išparduotuves pasieks sezono prekių likučiai. Visus metus išparduotuvių lentynas nuolat pildys higienos prekės, indai, žaislai, drabužiai ir kiti nepaisant metų laiko kasdien buityje reikalingi daiktai, kurių, dėl didelio susidomėjimo, standartinėse mūsų parduotuvėse lieka vos po keletą. Mūsų tikslas – kad prekės išparduotuvėse būtų parduodamos greitai, todėl daugumą jų būtent išparduotuvėse bus galima įsigyti už perpus mažesnę kainą, kitas – net iki 80 procentų pigiau“, – teigia V. Drulienė.

Šiandien duris atveriančios naujos išparduotuvės klientus pasitiks gausiu vasaros prekių su didelėmis nuolaidomis pasirinkimu: grilių, kepimo grotelių, maudymosi kostiumėlių, rankšluosčių, smėlio dėžės žaislų, vandens žibintų, vazonų, dviračių aksesuarų ir kt. Didžioji dalis iš daugiau nei 2000 prekių išparduotuvėse kainuos iki 10 eurų.

„Jei spėsite, galėsite prigriebti kepsninę, kuri nekainuos ir 7 eurų, vaikišką dviratuką už mažiau nei 6 eurus, miegmaišį už mažiau nei 4 eurus, supynes už 3 eurus ir pan. O net ir turėdami vos eurą kišenėje išparduotuvėse galėsite įsigyti lėkščių, dubenėlių, indų biriems produktams, vazonų ir jų laikiklių, žvakių ir kt. Klientus kviečiame į išparduotuvėse užsukti kuo dažniau, nes prekių pasirinkimas jose bus nuolat kintantis, o prekių kiekis – ribotas. Iš praktikos jau žinome, jog laisvalaikiui ir namų buičiai skirti daiktai parduodami perpus ir dar pigiau iš lentynų dingsta greitai. Kita vertus, tikime, jog į išparduotuves užsukę pirkėjai sau reikalingą, buityje pritaikomą daiktą už ypač žemą kainą ras bet kuriuo metu“, – dalinasi V. Drulienė.

Nuo rugpjūčio 16 d. iš viso Lietuvoje veiks trys „Maximos“ prekybos tinklui priklausančios išparduotuvės: Vilniuje „Maxima Bazėje“ Savanorių pr. 247, „Maximose“ Kaune Pramonės pr. 29 ir Klaipėdoje Šilutės pl. 35.

102 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vandališkas išpuolis Kaune: suniokota istorinę vertę turinti skulptūra (papildyta)

Metų automobilio Kaunui rinkimuose - pergalė dviguba persvara

Vagys apšvarino gyvenamąjį namą - išsinešė net klozetą

Trečiadienį dalis Kauno gyventojų liks be vandens: įspėja apie pablogėsiančią kokybę

Žmogų dėl pasakyto netinkamo žodžio nužudžiusiems vyrams - paskirta mažesnė bausmė

Kručinskai papasakojo apie psichologų teikiamą pagalbą: verkiu, o man liepia nupiešti namą

Kaune susikūrusi grupė nesupyktų, jei viena jų dainų taptų mūsų miesto himnu

Sunkiai sumuštos R. Mačiulytės skriaudiko skundas atsisuko prieš jį patį

Viena populiariausių Kauno „Circle K“ degalinių užvėrė duris

Nuosprendis nepakito: buvęs Kauno vicemeras K. Kriščiūnas lieka pripažintas kaltu