Kelyje „Via Baltica“ susidūrė du vilkikai: sužeisti abu vairuotojai

Asociatyvi / Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė, kad kelyje A8 už Vandžiogalos įvyko avarija, vienas sunkiasvorė transporto priemonė nuvažiavo į griovį. Nelaimės metu nukentėjo vilkikų vairuotojai.

Nors redakciją apie susidūrimą žinia pasiekė prieš 20 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad avarija užfiksuota dar 16.42 val.

Judant link Kėdainių, šalia Nociūnų, susidūrė vilkikai „DAF“ ir „Scania“. Avarijos metu nukentėjo abiejų sunkvežimių vairuotojai. Budinčio pareigūno žiniomis, į gydymo įstaigą tikrai išvežtas vienas vairuotojas.

Įvykio vietoje formuojasi nedidelė spūstis, pravažiuojant reikia pristabdyti, tačiau eismas „Via Baltica“ nėra uždarytas. Pašnekovo teigimu, pareigūnai reguliuoja transporto srautą, visos specialiosios tarnybos apie nelaimę informuotos.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ tikslino, kad vilkikai susidūrė 1 km iki Nociūnų kaimo, esančio Pelėdnagių seniūnijoje, Kėdainių rajone. Čia buvo išsiųstos dvi arčiausiai buvusios medikų brigados iš Kėdainių ir Jonavos.

Vienas vairuotojas sužalotas smarkiai – patyrė sunkią rankos traumą ir buvo išvežtas į Kauno klinikas. Kitas vyras, greitosios medicinos pagalbos darbuotojos žiniomis, taip pat atsidūrė ligoninėje.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atsisveikino su vienu iš kandidatų

Sužadėtuvės: ar tikrai turi pirštis tik vyrai ir kiek kainuoja žiedai?

Tradicinėse šv. Roko futbolo rungtynėse – netikėtas rezultatas

Dėl spūsčių automagistralėse reikėtų keiksnoti ne tik kelininkus

Liepą – rekordinis imigracijos mėnuo, ekspertai perspėja dėl iššūkių

Šeštadienio vėlų vakarą rastas sprogmuo Baltų prospekte

Sekmadienį du eismo įvykiai per kelias minutes – prireikė medikų pagalbos

Norinčiųjų tapti kunigais vis mažėja

Iš emigracijos grįžę jonaviečiai kepa ypatingus šakočius ir siunčia žinutę užsienio lietuviams

Lietuviškas kaimas, kuriame žmonės plaukioja jachtomis