Kelyje „Via Baltica“ susidūrė du vilkikai: sužeisti abu vairuotojai

Asociatyvi / Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė, kad kelyje A8 už Vandžiogalos įvyko avarija, vienas sunkiasvorė transporto priemonė nuvažiavo į griovį. Nelaimės metu nukentėjo vilkikų vairuotojai.

Nors redakciją apie susidūrimą žinia pasiekė prieš 20 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad avarija užfiksuota dar 16.42 val.

Judant link Kėdainių, šalia Nociūnų, susidūrė vilkikai „DAF“ ir „Scania“. Avarijos metu nukentėjo abiejų sunkvežimių vairuotojai. Budinčio pareigūno žiniomis, į gydymo įstaigą tikrai išvežtas vienas vairuotojas.

Įvykio vietoje formuojasi nedidelė spūstis, pravažiuojant reikia pristabdyti, tačiau eismas „Via Baltica“ nėra uždarytas. Pašnekovo teigimu, pareigūnai reguliuoja transporto srautą, visos specialiosios tarnybos apie nelaimę informuotos.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ tikslino, kad vilkikai susidūrė 1 km iki Nociūnų kaimo, esančio Pelėdnagių seniūnijoje, Kėdainių rajone. Čia buvo išsiųstos dvi arčiausiai buvusios medikų brigados iš Kėdainių ir Jonavos.

Vienas vairuotojas sužalotas smarkiai – patyrė sunkią rankos traumą ir buvo išvežtas į Kauno klinikas. Kitas vyras, greitosios medicinos pagalbos darbuotojos žiniomis, taip pat atsidūrė ligoninėje.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas ruošiasi pranešti blogą žinią: drastiškai augs šiukšlių išvežimo kainos

Kauno „Akropolyje“ vis dar neveikia „Maxima“ ir dalis kitų parduotuvių

Keturženklio kyšio paėmimu įtariamam Kauno pareigūnui - pratęstas suėmimas

Petrašiūnų žiede keičiama eismo tvarka

Kauniečiams bus pristatomi šimtamečių ąžuolų išsaugojimo darbai

Pareigūnų vaizdo įraše - girto „Mercedes-Benz“ vairuotojo gaudynės po visą Kauną

Kaunietis įspėja mamas su mažais vaikais: Kleboniškio miške būkite atsargios

Kauno „Akropolyje“ keturias dienas karaliaus pulas

Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Siekiama pratęsti korupcija įtariamo Kauno policininko suėmimo terminą