Kas vyksta Kaune liepos 13-15 dienomis? (Renginių kalendorius)

A. Barzdžiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iškilmingai paminėjęs Valstybės dieną Kaunas neketina užmigti ant laurų ir šį savaitgalį pateikia miestiečiams dar vieną šūsnį įspūdingų pramogų. Gaudžiantys lėktuvų varikliai, magiškais kvapais viliojantys augalai ir klasika skambančios bažnyčios – visa tai ir dar daugiau vilios išeiti į lauką ir pramogauti savo mieste liepos 13–15 dienomis.

Penktadienio, liepos 13-osios, vakarą, nuo 17 val., VDU Botanikos sode karaliaus kasmetinė „Kvapų naktis“. Tradiciškai renginys susilaukia didžiulio susidomėjimo ir kviečia lankytojus pasinerti į įvairiausių formų, skonių, aromatų ir savybių augalų pasaulį. Vaikų šiemet lauks Lietuvos Zoologijos sodo programa, pažintis su alpakomis ir arkliukais, o suaugę galės pasimėgauti dainuojamosios poezijos koncertu, lietuviškų sutartinių džiazo improvizacijomis, romantiška šviesų ir muzikos programa „Nakties muzika“.

Šeštadienį ir sekmadienį (liepos 14–15 d.) virš Kauno netils lėktuvų varikliai – S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vyks Šimtmečio aviacijos šventė. Tai puiki galimybė pasinerti į kvapą gniaužiantį aviacijos pasaulį, aplankyti muziejaus ekspoziciją, pasigrožėti akrobatinių lėktuvų ir NATO naikintuvų skrydžiais. Šventinę nuotaiką papildys grupių „Black Biceps”, „Poliarizuoti stiklai”, „Rebelheart“ „Thundertale” ir „Laimingu būti lengva” pasirodymai.

Mėgstantys prasmingus tekstus bei kokybišką muziką galės pasinerti į pušų ir dainuojamosios poezijos skambesį.

Šeštadienį nuo 17 val. savo ištikimiausių klausytojų Kulautuvoje lauks jau 18-ta „Akacijų alėja“, kurioje pasirodys puikiai žinomi bardai: Gediminas Storpirštis, Andrius Kaniava ir Giedrius Arbačiauskas, dainų autorius ir atlikėjas Mindaugas Briedis, bardų muzikos gurmanų itin mėgstamas atlikėjas, aktorius Mindaugas Ancevičius, grupės „Atika“ įkūrėjas ir vokalistas Darius Žvirblis. Po kelių metų pertraukos festivalyje gros ir Raminta Naujanytė-Bjelle, kuri drauge su grupe „Miško gyventojai“ visai neseniai įrašė pirmąjį albumą.

Sekmadienio
vakarą sugrįžkime į Kauną ir palydėkime puikų savaitgalį baigiamajame festivalio „Kaunas Piano“ koncerte Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Jo metu gros visi festivalio dalyviai, o klausytojai savo balsavimu išrinks festivalio laureatą. Atlikėjų pasirodymas prasidės 18 valandą.

Visi savaitgalio renginiai Kaune čia. O jeigu neramintų apsiniaukęs dangus, detalią orų prognozę galite rasti čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kryžkalnyje iškilmingai atidengtas paminklas visiems Lietuvos partizanams

Kauniečių apklausa: baimingai stebi koronaviruso skaičius, bet labiausiai gąsdina ne liga

Žalgiriečiai pirmose sezono rungtynėse nušlavė svečius iš Šiaulių

Legendinėje Kauno kavinėje apsilankiusi moteris buvo priblokšta: kaip taip galima?

Transliacija iš Kauno choralinės sinagogos: žydų tradicijos ir papročiai

Akylai saugomas objektas netoli Kauno, nuo kurio priklauso visa Lietuva: darbą pradeda per 2 minutes

Pirmą kartą kauniečiams atvėrė muziejaus saugyklos duris

Kaune pričiuptas daugybę žmonių apgavęs jaunas vyras

Apie Lavrinovičių skandalą prabilo kalėjimo duonos ragavęs Dž. Butkutės vyras: yra vienas „bet“

Portale „Kas vyksta Kaune“ - F2 pasaulio čempionatas iš Kauno marių tiesiogiai