Populiariausi vaikų vardai: Kaune vystosi kitokios tendencijos

Asociatyvi / D. Beržinio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitės pradžioje „Registrų centras“ pranešė, kokie naujagimių vardai buvo populiariausi pirmuosius šešis 2018-ųjų metų mėnesius. Tiesa, Kaune populiariausių vardų sąrašas atrodo kiek kitaip.

Šiemet Lietuvoje gimusiems berniukams dažniausiai registruojamas Luko, mergaitėms – Lėjos vardas. Pernai populiariausiais buvę Mato ir Emilijos vardai liko antrojoje vietoje. Tarp populiariausių šiemet taip pat yra berniukiški Kajaus, Jokūbo, Jorio, Nojaus, Beno, Domo, Jono ir Dominyko bei mergaitiški Amelijos, Gabijos, Kamilės, Luknės, Emos, Gabrielės, Patricijos ir Austėjos vardai.

Kaune, kaip praneša Kauno miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius, šiemet daugiausiai užregistruota berniukų, kuriems suteiktas Luko (27) vardas, o tarp mergaičių populiariausias buvo Patricijos (22) vardas.

Žemiau populiariausių dešimtukuose Kaune rikiuojasi berniukiški Mato, Beno, Jorio, Domo, Gabrieliaus, Nojaus, Arijaus, Dominyko ir Herkaus bei mergaitiški Emilijos, Amelijos, Sofijos, Gabijos, Gabrielės, Luknės, Austėjos, Emos ir Ugnės vardai.

Tarp rečiausių pirmąjį pusmetį suteiktų vardų buvo Romo, Rimgaudo, Mijaus, Ervino, Kristo, Tyro, Artemijaus, Delijos, Liubavos, Žanetos, Vedos, Adijos, Milijos, Aurikos vardai.

Registrų centro tvarkomo Gyventojų registro duomenimis, šiuo metu dažniausiai pasitaikantys vyriški vardai yra Vytautas, Jonas, Tomas, Antanas ir Mindaugas, o moteriški – Irena, Kristina, Janina, Lina ir Ona.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dėl viruso Kinijoje Lietuvos oro uostuose budi visuomenės sveikatos specialistai

Samylų seniūnija – kur veda romantiškiausias kelias iš Kauno?

K. Mažeika: kai aplinkosaugininkas ar policininkas gyvena penkiaaukščiame privačiame name, kyla klausimai

D. Gineikaitės kraujo mėginį suklastojusiam medikui teismas darbo išsaugoti neleido

Aleksote pėsčiųjų perėjoje partrenktas žmogus

S. Skvernelis „Žalgirio“ varžybas stebėjo su Estijos premjeru

Vilniaus gimtadienio proga Kaunas sukūrė specialias kojines

Tūkstančiai kauniečių sulauks galimybės nemokamai pasitikrinti sveikatą

Lietuvos zoologijos sodo gyvūnai dėl likusios žiemos sutrikę: kas bus pranašauti sunku

Iš pareigų traukiasi Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja