Į šimtmečio Dainų šventę atvykę kauniečiai pasibaisėjo: dalyvauja tuščiais skrandžiais

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio rytą portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė kauniečių naujienos iš sostinėje vykstančios šimtmečio Dainų šventės. Pasak dalyvių, žadėtas skanus ir sveikas maistas valgiaraštyje pasirodė esąs mitas. Pažadai – netesėti, o gavę pusryčių maisto porcijas kauniečiai liko sėdėti tuščiais skrandžiais ir alkio maršus grojančiais pilvais.

„Naujienos iš Dainų šventės! Kadangi amžina problema, dėl kurios visus metus pelnytai skundžiamasi – maistas, tai šiemet visur buvo viešai skelbiamas valgiaraštis ir giriamasi, kaip sveikai ir skaniai maitinami bus Dainų šventės dalyviai. Galime pasakyti, kad pagyros taip ir liko pagyromis. Vakar pietų negavome, vakarienei buvo kugelis (aut. past. bulvių plokštainis), o žadėtų daug daržovių – nė kvapo“, – pasakoja kauniečiai.

Jų teigimu, šiandien, liepos 2-ąją, pusryčiams tęsiantis nuo 7.00 val. iki 9.00 val. pusryčiauti atėjus 8.00 val., dalyviams esą buvo pasakyta, kad maisto nebeliko.

„Gavome po „pašarinį“, žalią, nevalgomą bananą ir „arbatos-sirupo“ puodelį. Įprastai mes rūpinamės savo sveikata – negeriame cukraus puodelio su šaukšteliu arbatos. O tai, kad žalias bananas nėra valgomas, supras kiekvienas sveiko proto žmogus. Mes repetuojame per lietų nuo ryto iki vakaro. Laukia du Dainų šventės koncertai, į kuriuos bilietai buvo parduoti „kosminėmis“ kainomis. Manome, jog turime gauti sveiką, subalansuotą maistą, o ne kažkokį „pašarą“ arba išvis nieko“, – kartėlį liejo kauniečiai.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų užfiksuotame vaizdo įraše matyti Dainų šventės dalyviai, sėdintys prie stalų, ant kurių padėti bananai ir arbatos puodeliai. Veiksmas vyksta Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos patalpose, o maistą tiekia įmonė, kurios pavadinimo kauniečiams sužinoti taip ir nepavyko.

Kaune sugriaudė tūkstančiai balsų - atidaryta šimtmečio Dainų šventė 38 nuotr.

„Nors karo akademija nėra atsakinga už mūsų maitinimą, bet neabejojame – kareiviai valgo daug geriau“, – sakė kauniečiai. Pasiteiravus, kodėl dalyviai šįryt liko apytuščiais pilvais, paaiškėjo, jog maisto nepraleido Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba – tikriausiai kažkas neatitiko higienos normų, spėliojo skaitytojai. Tačiau pietums kauniečiai viliasi kažką gausiantys, eilėje prie maisto jau buriuojasi žmonės.

Pasak skaitytojų, šiuo metu Dainų šventės koncertams ruošiasi visi kolektyvai iš Kauno – tiek vaikų, tiek studentų bei senjorų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

92 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Priminė vairavimą lengvinančią sistemą: pagelbėti gali kelios smulkmenos

Kauno rotušė nušvito svarbią reikšmę nešančia žinute

LKL kovos: žalgiriečiai krepšinio aikštelėje varžovus iš Šiaulių „sumalė į miltus“

Vaisiai, kvepiantys Kalėdomis: 7 įdomūs faktai apie mandarinus

Daugėja tyrimų dėl prekybos žmonėmis: pareigūnai atsižvelgia ne į visų skundus

Atrinktos mokyklos, kurios gaus 24 mln. eurų kokybės krepšelį: pateko ir Kaunas

Praneša kauniečiai: iš troleibusų masiškai išlaipinami žmonės (papildyta)

Dėl lėktuvo gedimo D. Grybauskaitė nepasiekė Rygos

Kodėl vieni automobiliai yra gražūs, o kiti – ne?

Į areštinę uždarytas pareigūnams į atlapus ligoninėje puolęs girtas nepilnametis