Š. Jasikevičiaus vardas Kauno taryboje palydėtas plojimais

A. Aleksandravičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienis tapo ypatinga diena Kauno „Žalgirio“ komandos vyriausiajam treneriui Šarūnui Jasikevičiui ir visiems kauniečiams. Į trečią vietą Eurolygoje ekipą atvedusiam strategui suteiktas Kauno garbės piliečio vardas.

Šio titulo suteikimas gegužės 29 dieną svarstytas Kauno miesto taryboje. Klausimą tarybos nariams pristatęs Apdovanojimų tarybos pirmininkas Benjaminas Želvys minėjo, kad Š. Jasikevičiaus įvertinimą teikti siūlė tiek pats Visvaldas Matijošaitis, tiek Lietuvos krepšinio federacija.

„Sportininkai yra laikomi šalies ambasadoriais. Š. Jasikevičius – vienas labiausiai tituluotų Lietuvos krepšininkų Europoje. Dėl to (Apdovanojimų – „Kas vyksta Kaune“) taryba priėmė vieningą sprendimą siūlyti Š. Jasikevičiui suteikti Kauno garbės piliečio vardą“, – kalbėjo B. Želvys.

Siūlymą Kauno taryba priėmė bendru sutarimu, o sprendimą salėje lydėjo griausmingi aplodismentai. „Sveikinimai Šarūnui Jasikevičiui“, – tarė tuo metu posėdžiui pirmininkavęs miesto vicemeras Simonas Kairys.

„Šaras įrodė, kad didžiausios pergalės iškovojamos ne tada, kai turi pilną piniginę, o tada, kai turi didelę širdį. Bet Kauno garbės piliečiais žmonės skelbiami ne už pergales krepšinio aikštelėse, o už tai, kokie jie yra už jos ribų. Šaras yra tikras kaunietis, meilę ir ištikimybę savo miestui ir jo žmonėms įrodęs ne žodžiais, o veiksmais“, – anksčiau siūlymą entuziastingai buvo komentavęs V. Matijošaitis.

1997 metais Kauno garbės piliečių paskelbtas kitas garsus Lietuvos krepšininkas – Arvydas Sabonis.

Kauno miesto garbės piliečio vardas nuo 1991-ųjų teikiamas nusipelniusiems asmenims, savo darbais ir veikla meno, mokslo, kultūros, sporto ir visuomeninėje bei kitose srityse garsinantiems Kauno miesto vardą Lietuvoje ir svetur, taip pat už svarų indėlį kuriant Kauno miesto gyventojų kultūrinę, ekonominę, socialinę ir dvasinę gerovę.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Už sudrausminimą - naktis areštinėje ir atimti kauniečių vaikai: pavertė girtaujančiais smurtautojais

Gaisro liepsnos ryja buvusias Kauno radijo fabriko patalpas

Kauno regione fiksuojamas didžiausias skaičius sergančių peršalimo ligomis

Mokyklose svarstoma įvesti specialią valandos trukmės pertrauką

„CityBee“ griežtina taisykles: neatsakingiems vairuotojams taikys 2 tūkst. eurų baudas

Suskaičiavo nelaimes rombais pažymėtose Kauno perėjose: statistika nustebins

Ekonomikos augimo Lietuvoje trukmė užminė mįslę: artinasi krizė?

Skaudus susidūrimas Jonučiuose: prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos

Kaune – svarbiausias Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo renginys

Kaune viršyta pavojingo vėžį sukeliančio teršalo koncentracija