Fiksuoja skaitytojai: trinkelių pasikrauti sumąstė tiesiai iš naujo šaligatvio?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio vakarą portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė susirūpinusio skaitytojo laiškas. Šis teigia, jog įtarimus jam sukėlė Gedimino gatvėje užfiksuota veikla.

Skaitytojas pasidalino kadru, kuriame užfiksuotas Gedimino gatvėje, netoli Soboro, galimai savivale užsiimantis vyras. Jis, skaitytojo teigimu, į savo priekabą krovėsi tvarkomo šaligatvio trinkeles.

„Taip vėlai miesto darbininkai nedirba. Čai tikrai ne trinkelių klojėjai“, – žinutėje rašo informacija pasidalijęs kaunietis. Taip pat žinutės autorius pastebi, jog nei automobilis, nei priekaba, nei pats trinkeles renkantis kaunietis niekaip neišsiskyrė iš kitų žmonių, nesimatė jokių su kelininko darbu susijusių atributų.

Trinkelės, žinutės autoriaus teigimu, dar tik sumėtytos smėlyje, mat šaligatvio tvarkymo darbai minėtoje gatvėje dar nebaigti.

Praėjusį mėnesį buvo pratęstas K. Donelaičio, Maironio ir Gedimino gatvių kapitalinis remontas. Čia pirmiausia tvarkomi šaligatviai, o vasarą, kuomet mieste ne toks intensyvus eismas, gatvės sulauks naujos asfalto dangos.

Dėkojame skaitytojui už informaciją. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

38 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kručinskai papasakojo apie psichologų teikiamą pagalbą: verkiu, o man liepia nupiešti namą

Kaune susikūrusi grupė nesupyktų, jei viena jų dainų taptų mūsų miesto himnu

Sunkiai sumuštos R. Mačiulytės skriaudiko skundas atsisuko prieš jį patį

Viena populiariausių Kauno „Circle K“ degalinių užvėrė duris

Nuosprendis nepakito: buvęs Kauno vicemeras K. Kriščiūnas lieka pripažintas kaltu

Bendrojo pagalbos centro darbuotojai turi savo versiją dėl pakaunėje pasiklydusios senolės

Visame pasaulyje sutriko populiariausių socialinių tinklų veikla

Vyras įkalinimo įstaigoje nepasimokė – antrą kartą įkliuvo dėl analogiško nusikaltimo

Ledai pajudėjo – Seimas imasi PVM lengvatos maistui klausimo

Naujiena Nemuno žiede – adrenalino mėgėjus kviečia pasijusti lyg Dakare