Kauniečių pamėgti Lampėdžiai: kiek teks sumokėti už automobilio stovėjimą?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atšilus orams daugelis kauniečių sėda į automobilius ir traukia prie vandens telkinių. Viena iš pamėgtų vietų – Lampėdžiai. Lankytojų srautai čia – nemenki. Tad pagrindinis vairuotojų rūpestis, kur atvykus į Lampėdžių kempingą pastatyti automobilį ir kiek teks sumokėti?

Kiekvienais metais prasidėjus Lampėdžių kempingo sezonui, automobilių stovėjimo aikštelė, esanti Raudondvario plente 161 A, – apmokestinama. Šie metai – taip pat ne išimtis. Apsilankę čia laikotarpiu nuo gegužės 1 iki rugsėjo paskutinės dienos vairuotojai už automobilio statymą turės susimokėti 2 eurus (aut. past. pernai paslauga kainavo 1,5 euro).

„Šie 2 eurai yra simbolinis ekologinis įvažiavimo į teritoriją ir priežiūros mokestis nepriklausomai nuo to, kiek laiko užtrunkama. Mes neskaičiuojame valandų. Jei atvažiuojama 10 val. ryto ir išvažiuojama 22 val. vakaro – už visą šį laiką sumokami tik 2 eurai. Įvažiavus į Lampėdžių kempingo teritoriją, užkarda pakyla, susimokėjus gaunamas žetonas, kurį išvažiuojant iš teritorijos reikia įmesti į užkardą“, – sakė kempingą su papludimiu iš Kauno miesto savivaldybės besinuomojanti bendrovės „Turto centras“ direktorė Jurgita Žabaliūnienė.

Lampėdžių kempingo aikštelėje telpa 100 automobilių. Taip pat yra kelios vietos skirtos ir neįgaliųjų transportui.

„Kai oras lepina šiluma, kempingo aikštelė maksimaliai užsipildo automobiliais jau apie 11 val. ryto. Tie vairuotojai, kurie neberanda vietos savo transportui čia, važiuoja į kitame ežero krante įsikūrusią aikštelę arba stato gatvėje, nors tai – draudžiama“, – kalbėjo pašnekovė.

Kaip jau minėta, automobilio stovėjimo laikas čia nėra kontroliuojamas. Tačiau, nepaisant to, esą vairuotojai elgiasi išties atsakingai – automobilių be priežiūros nepalieka. Tokių dažniau pasitaiko pakelėse, o ne Lampėdžių kempingo aikštelėje.

 

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Gyvenimo audros kauniečius nubloškė į sąvartyną: atsistoti ant kojų sunku

Sąjūdžio minėjime prie Kauno A. Juozaitis žengs svarbų žingsnį

Kauniečių Sigito ir Natalijos Martinavičių santuoka oficialiai nutraukta

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos