„Eurovizijos“ atrankose: pagarba Noreikai, ašaros, techniniai nesklandumai ir paskutiniai bilietai į finalą – Kas vyksta Kaune

„Eurovizijos“ atrankose: pagarba Noreikai, ašaros, techniniai nesklandumai ir paskutiniai bilietai į finalą

delfi.lt 2018/03/04 09:50
DELFI nuotr.

Prieš savaitę paaiškėjo pirmieji trys „Eurovizijos“ atrankų finalo dalyviai: Jurgis Brūzga, „The Roop“ ir Kotryna Juodzevičiūtė. Šėštadienio vakarą paaiškėjo dar trys dalyviai, keliaujantys į finalą.

Antrojo pusfinalio metu susikovė septyni dalyviai: Monika Marija, Paula, „Twosome“, Ieva Zasimauskaitė, „Saulės Kliošas“, Marija Grabštaitė ir Ruta Loop.

Į finalą pateko tik trys iš septynių dalyvių ir visos jos – merginos: Monika Marija, Paula ir Ieva Zasimauskaitė.

Ieva tiek iš žiūrovų, tiek iš komisijos sulaukė daugiausia taškų. Bendroje lentelėje antra liko Monika Marija, trečia Paula.

Didįjį finalą per LRT televiziją pamatysime kovo 11-ąją. Vakaro metu paaiškės, kas atstovaus Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“ gegužės mėnesį Portugalijoje.
„Gyvenimas tęsiasi, tęsiasi ir „Eurovizija“, – po maestro išreikštos pabargos prabilo M. Stonkus ir pradėjo eurovizines atrankas.

Šeštadienio vakarą komisijos kėdes užimė žurnalistas Ramūnas Zilnys, režisierė Dalia Ibelhauptaitė, muzikantas Arnoldas Lukošius ir muzikologas Darius Užkuraitis.

Pirmoji scenoje pasirodė Marija. Komisija tikino, kad tiek daina, tiek atlikimas yra geras, nors tokių dainų konkurse kasmet būna ne viena.

Nemažai komplimentų sulaukė ir antrieji scenoje pasirodę „Twosome“ vaikinai. Tiesa, šie vietoje pripučiamo flamingo scenoje pasirodė su pliušiniais žaisliukais. R. Zilnys patikino, kad geriau būtų grąžinti flamingą. Ir ne tik. Jo nuomone, reiktų grąžinti flamingą bei, sėkmės atveju, net ir sukurti jam atskirą feisbuko paskyrą.

Trečioji scenoje pasirodė Ieva Zasimauskaitė. Ji atlieka dainą apie meilę iki paskutinio atodūsio. Atlikdama dainą Ieva taip susijaudino, jog net pravirko. Ji sunkiai tvardėsi ir klausydama komentarų, nors šie buvo itin palankūs.

Paula šį kartą kiek pakeitė pasirodymą – jis tapo visiškai minimalistinis ir tai pavergė komisiją. Dalia Ibelhauptaitė kalbėjo, kad ji buvo pirma šį vakarą, į kurią buvo gera žiūrėti visą laiką: nuo pražių iki pabaigos. „Mano numeris vienas šį vakarą“, – sakė Dalia.

„Saulės Kliošas“ sulaukė pasiūlymo išversti dainos žodžius į anglų kalbą, bet jie patys tikino, kad tokių minčių neturi ir džiaugiasi lietuvišku dainos tekstu.

Po specialaus balsavimo į atrankas sugrąžinta Ruta Loop atliko nuotaikingą pasirodymą ir taip pat sulaukė palankių komentarų.

Daugybės komplimentų sulaukė ir Monika Marija, kuriai komisija tik patarė nevengti teatrališkumo.

Visiems dalyviams pademonstravus savo pasirodymus, vedėjai pakvietė peržvelgti visų dainų pasirodymus. Deja, prasidėjus reportažui nebuvo girdėti garso, tad po kelių dainų vaizdinio pakartojimo vedėjai tai nutraukė, atsiprašė už techninius nesklandumus ir eteryje pasirodė reklama.

Po visų pasirodymų laidos vedėjai pakalbino ir LRT studijoje vakarą leidusį Kauno miesto vicemerą Simoną Kairį. Šis pažadėjo, jog kovo 11-oji tiek kauniečiams, tiek Kauno svečiams paliks įspūdį, o „Eurovizijos“ finalas „Žalgirio arenoje“ bus vyšnia ant šventinio torto viršaus.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.