Kauną vieninteliam šou Baltijos šalyse pasirinkusi Nelly Furtado gerbėjų antplūdžio nesulaukė

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio vakarą kauniečiai ir miesto svečiai užpildė Žalgirio areną – pirmą kartą Lietuvoje savo šou surengė legendinė kanadietė Nelly Furtado.

Atlikėja pasirinko Lietuvą kaip vieną iš trijų Europos valstybių, kuriose šį rudenį nusprendė surengti savo šou, tad į Lietuvą dėl koncerto atvyko ir ištikimiausi gerbėjai iš kaimyninių valstybių – Latvijos, Estijos, Lenkijos. Taip pat socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje atlikėja pasidalino ir gerbėjų įrašais, kuriuose jie džiaugėsi į koncertą atvykę Čekijos, Belgijos, Vokietijos ir net Ispanijos.

Ir nors gerbėjai suplūdo iš visur, tačiau masinio antplūdžio nebuvo – arenoje buvo tuščių vietų, o stovimose vietose šokę gerbėjai turėjo pakankamai erdvės, stumdytis alkūnėmis neteko.

Sekmadienį į Kauną atvykusią atlikėją pasitiko „neapšildyta“ publika – nors tokio masto koncertams įprasta, kad prieš pagrindinį atlikėją į sceną žengia mažiau žinomas, dažnai vietinis atlikėjas, kanadientė tokio varianto nepasirinko ir iškart publiką užvedė legendiniu hitu „Say it right“.

Po jo sekė daina „Sticks and stones“ iš naujojo, šeštojo atlikėjos albumo „The ride“. Toks dainų išdėstymas nusako visą koncertą – naujus ir dar publikai ne taip puikiai pažįstamus kūrinius sekdavo visiems puikiai pažįstami hitai. Atlikėja taip pat atliko kūrinius iš ispaniško albumo „Mi Plan.“

Per savo kelių dienų viešnagę Lietuvoje, N. Furtado išmoko kelis lietuviškus žodžius ir dar koncerto pradžioje pasitikrino, ar juos naudoja teisingai. Atlikėja mokėjo pasisveikinti, taip pat padėkoti, tardama „ačiū“ ir, ko nors pritrūkusi, paprašyti, sakydama „prašau“.

Atlikėjai šis koncertas buvo ypatingas – tai ne tik jos ir visos grupės pirmasis apsilankymas Lietuvoje, bet ir jos pirmojo albumo gimtadienis – jis prieš septynioliką metų išleistas būtent spalio 24-ąją.

„Grammy“ statulėlę laimėjusi atlikėja savo karjerą pradėjo dar praėjusiame šimtmetyje, tačiau pripažinimo sulaukė 2000-aisiais, kai pasaulį išvydo jos pirmasis studijinis albumas „Whoa, Nelly!“. Po jo sekė dar penki, vienas nuo kito kaip diena nuo nakties besiskiriantys albumai – taip N. Furtado užsitarnavo nenuspėjamos atlikėjos vardą.

Amžiaus pradžioje Nelly Furtado singlai ir albumai karaliavo radijo stotyse, o vaizdo klipai nuolatos sukosi per MTV kanalą. Tai, jog atlikėja scenoje jau beveik dvidešimtį ir vis dar sugeba surinkti arenas ir nustebinti savo gerbėjus naujais ritmais įrodo, jog Nelly Furtado yra viena tų atlikėjų, kurios vardas dar ilgai išliks muzikos istorijoje.

Po koncerto viešojoje erdvėje paplito pastebėjimai apie pasikeitusią atlikėjos figūra. Daugeliui į akis krito N. Furtado pilvukas, netrūko gandų, kad galbūt atlikėja laukiasi.

Kitas atlikėjos turo koncertas įvyks penktadienį, Šveicarijoje.

52 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tiesiogines transliacijos įrašas: į Kauno rajoną atvažiavusi policija iškvietė vaiko teises (video)

Karmėlavos kelyje avarija – abu vairuotojai gydymo įstaigoje

Iš Ruklos į ligoninę – kariams prireikė medikų pagalbos

Artėja prie sutarimo: pakeitimai dėl alkoholio „bambaliuose“ - nuo 2020 metų (papildytas)

Sulaikymo metu mirusio Rusijos piliečio artimiesiems priteista įspūdinga suma

Centrinė Kauno dalis liko be elektros (atnaujinta)

Kada bus baigti prie Parodos kalno kauniečiams seniai įgrisę darbai?

Kauniečių pamiltas baras „Republic” subūrė karaokė mylėtojus

Kaune - žaibiška naujutėlaičio „BMW“ vagies sulaikymo operacija

Partizanų gatvėje - nesėkmingas prabangaus „Porsche“ manevras