Kauno apskrities policijoje teigiami pokyčiai: gretas papildė jauni ir ambicingi pareigūnai

Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kovo 30 d. Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje gausus būrys pareigūnų susirinko pasveikinti priesaiką davusius bei nesenai pradėjusius dirbti policijos pareigūnus. „Pradedate naują kelią, šis žingsnis jums įsimins ilgam. Garbė tarnauti Lietuvai, padėti žmonėms. Būkite drąsūs ir ryžtingi, nesuklupkite, o jei ir suklupsite, mes jums padėsime atsikelti“, – policijos pareigūnų gretas papildžiusiems kolegoms sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Darius Pliavga.

Šv. Mišių metu kapelionas Tomas Karklys, sveikindamas visus susirinkusius, tarė: „Nelengvame jūsų pašaukimo kelyje tenka atlikti didelius žygdarbius. Atliktų darbų įvertinimas yra didelė paskata judėti pirmyn. Ir toliau sėkmingai atlikite savo pareigą, padėkite žmonėms, ypač tiems, kuriems reikia ne tik fizinės, bet ir dvasinės Jūsų pagalbos.“
Po šv. Mišių taip pat buvo įteikti apdovanojimai už ilgametę tarnybą (15, 20, 25 ir 30 metų) policijoje daugiau nei šimtui Kauno apskr. VPK pareigūnų.

„Nuo aštuntos klasės žinojau, kad būsiu pareigūnė – visi detektyvai buvo perskaityti“, – teigia Evridika Valuckienė, Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos Administracinės veiklos skyriaus vyriausioji specialistė, gavusi pirmojo laipsnio atminimo ženklą „Už ištarnautus metus“.

Pareigūnė, atliekanti tarnybą jau 30 metų, teigia, kad šiame darbe labiausiai patinka nuolatinis tobulėjimas: „Po sausio pirmos dienos, kuomet įsigaliojo Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksas, viskas tapo dar įdomiau. Teisės aktų kaita, kasdieninis bendravimas su žmonėmis darbą paverčia tikrai nenuobodžiu.“

Priesaikas davę naujieji pareigūnai džiaugiasi papildę pareigūnų gretas: „Norisi padėti kitam, pačiam prisidėti prie bendruomenės gerovės kūrimo. Žinoma, norisi, kad tuo toliau, tuo tas indėlis būtų didesnis.“ Daugiau nei 20 naujų policijos pareigūnų savo darbais prisidės prie Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos ir Santakos policijos komisariatų, Kauno apskr. VPK Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus, Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės, Kauno apskr. VPK Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių ir Jonavos rajonų policijos komisariatų veiklos.

„Visuomet galvojau apie tokį darbą, į kurį eičiau kaip į šventę. Tokį ir radau. Kuomet nuvyksti į įvykį, kuomet realiai apsaugoji bei padedi žmogui – tai yra didžiausias malonumas ir motyvacija dirbti.“, – atsakydamas į klausimą, kodėl pasirinko šį profesinį kelią, sakė Martynas Skeiverys, Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnas.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja kauniečiai: Šilainiuose su signalais zuja visos specialiosios tarnybos

Į Kauną atslenka škvalas

„Hyper Maximoje“ prireikė policijos ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Pranckiečiui - nepasitikėjimo procedūra ir miglota ateitis „valstiečių“ gretose

Kaune vėl padvelkė reorganizacijos vėjai

Kauno rajone susirinkę „valstiečiai“ balsavo dėl pasitikėjimo R. Karbauskiu

Rūkaliams - gera žinia iš valdžios

Aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje savaitgalį aplankė įspūdingas skaičius žmonių

Lietuvoje atšaukta hidrologinė sausra

Aleksote užsiliepsnojus namui, žarną griebė patys šeimininkai