Į Vilnių persikraustęs kaunietis išbandė naują autobusų stotį: mano gimtasis miestas kyla iš mėšlyno

V.Vikutausko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pastaruoju metu, skaitant viešoje erdvėje publikuojamą informaciją, atrodo, jog Kaunas kyla tarsi iš pelenų: suremontuota ne viena miesto gatvė, pastatyta „Žalgirio“ arena, beveik nugriautas dešimtmečius Kauno įvaizdį gadinęs pastatas-vaiduoklis, privačių investicijų dėka rekonstruoti pagrindiniai Kauno vartai – autobusų stotis, kuri miesto svečius pasitinka visiškai pasikeitusi. Socialiniuose tinkluose netrūksta jos įvertinimų, o vieną jų šiuo metu ir pateikiame skaitytojams.

Kviečiame perskaityti Kaune gimusio ir ilgą laiką čia gyvenusio Viko Vikutausko subjektyvų požiūrį į besikeičiantį Kauną (kalba netaisyta):

„Šiandien pirmą kartą buvau naujojoje Kauno autobusų stotyje. Super viskas — blizga krautuvėlės, kvepia švara, net ant suolo sėdintys gemėkai su treningais kažkaip nejaukiai tarp to tvarkingumo pasimetę atrodė ir nespjaudė sėmkų lukštų ant grindų.

Palyginus Vilniaus stotis yra net ne stotis, o bomžo snarglys myžalų baloje.

Ir į subvėjų nuėjau, suvalgiau vegetarišką sumuštinį kurio kotletus šildo atskiroje vegetariškų kotletų mikrobangėje. Ir dar paklausia, ar pasikeisti pirštines, nes prieš tai jomis dėjo kumpį. Tikriausiai kad veganams per tas pirštines nepersiduotų ta kančia, kurioje buvo nužudytas kumpio tikrasis sąvininkas.

Ir aptarnavimas buvo puikus, ir tas sumuštinis, ir stotis ir net žmonės kažkokie ne tokie surauktasnukai potencialūs šokinėtojai nuo tiltų. Išties malonu matyti, kaip mano gimtasis miestas kyla iš to mėšlyno, kuriame tiek metų voliojosi, nusiprausia veidą ir eina į Baltman pirktis padoraus kostiumo bei marškinių. Jei Kaunas sugebėjo, reiškias yra vilties ir man.

Tik vieno dalyko visgi nelabai suprantu — kam reikėjo tą laikrodį taip suprojektuoti, jog reikia praktiškai per gatvę pereiti kad pamatytum kiek valandų?“

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

92 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota

Pradėtos naujo rinktinės trenerio paieškos: susitiko su pirmu kandidatu

Kaune į kojas dėjęs nusikaltėlis vis dar laisvėje, Kalėjimų departamentas ramina gyventojus

Su aplinkosaugininkais jėgas suvieniję pareigūnai ėmėsi Kauno vairuotojų