Kas vyksta Kaune lapkričio 18-20 dienomis? (renginių kalendorius) – Kas vyksta Kaune

Kas vyksta Kaune lapkričio 18-20 dienomis? (renginių kalendorius)

Asociatyvi nuotr. / R. Tenio nuotr.

Šią savaitę Kaune girdėjosi spėlionės, kad prieš ateinantį savaitgalį, kurio metu bus įžiebta eglutė ir pradėtas šventinių renginių maratonas, šį savaitgalį mieste nieko nevyks – renginių kiekis, tarsi vanduo prieš potvynį, nuslūgs. Kad taip tikrai nėra, įsitikinsite peržvelgę šio savaitgalio renginių kalendorių.

Nors už lango orai vėsta, vasarą prisiminti kviečia VDU Botanikos sodas, kuriame iki pat gruodžio 31 dienos vyksta tropinių drugių paroda. Parodą aplankyti galima I-VII 10-19 valandą. Įėjimas mokamas, o daugiau informacijos rasite čia.

Penktadienį 15 valandą kauniečiams siūloma ekskursija po parodą „Paletė ir gyvenimas“, skirtą 140-osioms Antano Žmuidzinavičiaus gimimo metinėms, kurią išgirsite latvių kalba. Organizatorių teigimu, šis susitikimas nėra atsitiktinis. Kodėl? Sužinosite apsilankę! Renginys nemokamas, vyks Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje, V. Putvinskio g. 64, Kaune.

Lapkričio 18 d. Juozo Vitkaus inžinerijos batalione vyks atvirų durų dienos, kurios metu Lietuvos kariuomenėje naudojamą techniką ir įrangą demonstruos Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Karo policija, Karinės oro pajėgos, Karo medicinos tarnyba ir Krašto apsaugos savanorių pajėgos. Taip pat išvysite Vytauto Didžiojo karo muziejaus istorinių ginklų ekspoziciją. Batalione gros Karinių oro pajėgų orkestras. Patys mažiausi galės išbandyti savo jėgas įrengtose sukarintose žaidimų aikštelėse.Renginys vyks 9:30-16 val. adresu Kareivinių gatvė 9.

Pasiekus „Muzikaliai globalių pusryčių“ rudens ciklo finišo tiesiąją, VšĮ „Kauno jaunimo slėnis“ kviečia visus į baigiamąjį projekto renginį – akustinį grupės „Mėtų vėjas“ koncertą. Grupė „Mėtų vėjas“ susikūrė 2014 metais, susivienijus keletui kuriančių jaunų žmonių. Jų atliekamos muzikos stilius laisvas, kintantis, bet artimas indie-folk manierai. Tiek dainomis, tiek bendravimu, grupės nariai stengiasi įnešti šviesos, vilties, nuoširdumo ir betarpiškumo jausmą. Norintiems tai išgirsti gyvai reikėtų penktadienį 18 valandą atvykti į „Infinity Loft“ patalpas Laisvės al. 36.

Penktadienį vakare M. Žilinsko dailės galerija prisipildys jaunatviško maksimalizmo bei energijos, kuriuos apjungs jau 20-tus metus KTU Studentų atstovybės „InDi“ organziuojamas renginys „Dizaino Dienos“. Šis konkursas išskirtinis tuo, kad jo metu jauniems dizaineriams suteikiama galimybė parodyti save, atsiskleisti be taisyklių ir stabdančių rėmų, sulaukti pripažinimo visuomenėje bei būti pastebėtiems įtakingų Lietuvos mados atstovų. Renginys mokamas.

Jau tapo įprasta penktadienio ir šeštadienio vakarus leisti „Sandėlyje“. Šį penktadienį čia lankysis ir savo muzika dalinsis Rembo & Justy. Sandėlininkai rekomenduoja rezervuotis staliukus iš anksto!

Lietuvos medicinos studentų asociacija kviečia dalyvauti Kauno miesto savivaldybės finansuojamo alkoholio prevencijos projekto baigiamajame renginyje – visuotiniame kauniečių bėgime už blaivybę. Bėgimo startas – šeštadienį 9 val. 30 min. Nemuno saloje.

Visos nuotakos dar vaikystėje yra svajojusios apie tobulą vestuvių šventę, o vyrai, žinoma, trokšta šią mylimosios svajonę paversti realybe. Paslaptį, kaip tai padaryti, parodos organizatoriai žada atskleisti jau šį savaitgalį renginyje „Mano tobulos vestuvės“. Paroda veiks šeštadienį 11-20val. ir sekmadienį 11-16val. „Park Inn by Radisson Kaunas viešbutyje“.

Voškonyse net dvi dienas teatro mylėtojus džiugins kolektyvai iš įvairių miestų ir rajonų. Pirmąją festivalio dieną pasirodys Rokiškio r. Bajorų kultūros centro teatras ,,Šnekutis“, Šakių kultūros centro Zanavykų teatras ir šventės šeimininkai, Voškonių laisvalaikio salės teatras ,,Siena‘ su premjeriniu spektakliu. Antrąją dieną žiūrovai galės pamatyti Anykščių kultūros centro, Vilniaus lenkų studijos teatro ,,Studija“ ir Kauno Vilijampolės bendruomenės teatrus. Tuo pačiu bus paminėtas ir Voškonių laisvalaikio salės suaugusiųjų teatro ,,Siena“ kūrybinės veiklos dešimtmetis. Daugiau informacijos rasite čia.

Na o niūrią rudenišką nuotaiką lapkričio 18–20 dienomis praskaidrinti žada XVIII Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis, skirtas Tarptautinei studentų dienai. Festivalyje dalyvauja 20 Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų, apie 800 choristų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir kitų miestų. Festivalis vyks lapkričio 19-20 dienomis Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12), įėjimas – su muziejaus bilietais.

Lapkričio 19 d. 15 val. Ilgakiemyje žmonės rinksis žaismingai pažvelgti į atkeliavusį šaltąjį metų sezoną ir kartu su bendruomenėmis dalintis šiltais potyriais. Organizatoriai tikisi, jog renginys taps pirmuoju tradiciniu humoristiniu renginiu Kauno rajone, o jaukiausia ir įvairialypė bobučių ekspozicija, kurios autoriai – Garliavos apylinkių seniūnijos kaimų bendruomenės ir įstaigos, sulauks ne tik Ilgakiemio, bet ir viso Kauno rajono dėmesio. Šventės svečias – Mino. Daugiau informacijos rasite čia.

Šeštadienį „Sandėlis“ kviečia paklausyti, ką pasiūlyti gali Rimas Šapauskas. Sandėlininkų teigimu, jis grįžta tam, kad įkaitintų šokių aikštelę taip, kaip tą padarė lapkričio pradžioje. Praleisti nevalia, o rinktis reikia tradiciškai, 21 valandą.

O kad orai nesugadintų jūsų planų, išsamią prognozę rasite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA