Į darbus rytiniu greituoju traukiniu iš Kauno į Vilnių skubėję strigo ilgam (atnaujinta)

Asociatyvi./R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio rytas kauniečiams, besinaudojantiems greitaisiais traukiniais, itin apkarto. Apie 6 valandą ryto iš Kauno turėję pajudėti keleiviai sostinę pasiekė tik apie 9 valandą ryto.

Kaip pranešama, 06:23 val. iš Kauno turėjęs pajudėti traukinys, kurio tvarkaraštyje nurodoma, kad sostinę pasieks 07:38 val, nepajudėjo, o keleiviams buvo pranešta, kad jie turi persėsti į sekantį traukinį, kuris pagal tvarkaraštį turėjo pajudėti 07:06 val.

Traukiniui pajudėjus ir pasiekus Vievį, jis vėl sustojo. Pralaukus dar dvidešimt minučių keleivių buvo paprašyta persėsti į kitą traukinį.

Vilnių keleiviai pasiekė su trim persėdimais po 9 val. ryto.

Lietuvos radijo žurnalistas Darius Švenčionis, važiavęs šiais traukiniais pasakojo, kad žmonėms trūko informacijos, informacija keleiviams nebuvo pateikiama informaciniuose tablo. Jis stebėjosi, kaip bendrovė, į kurios veiklą investuoti milijonai eurų, nesugeba tinkamai informuoti keleivių apie iškilusias problemas, keleiviai paliekami nežinioje.

„Lietuvos geležinkeliai“ situacijos kol kas nekomentuoja, taip pat neaišku, ar keleiviams bus padengti nuostoliai, kuriuos jie patyrė dėl dvigubai prailgėjusio kelionės laiko.

Traukiniu važiavę keleiviai piktinosi, kad trūksta informacijos, kad dėl tokios situacijos vėluojama į darbus, susitikimus, keli keleiviai skubėjo į oro uostą, tad jų tolimesnės kelionės pakibo ant plauko.

PAPILDYTA

Portalas DELFI kreipėsi į „Litrail“ atstovę spaudai Ingą Čiuberkytę, kuri nurodė, kad nemaloni situacija susiklostė dėl gaisro.

„Atsiprašome keleivių už patirtus nepatogumus šį rytą dėl nenumatyto įvykio – paryčiui kelyje Lentvaris–Vievis ūkiniame traukinyje po atlikto bandomojo važiavimo nuo stabdžių sistemos susidarė gaisro židinys. Dėl šios priežasties buvo atšaukti keli traukiniai maršrutu VilniusKaunas–Vilnius bei užlaikyti jau išvykę. Gaisro židinys buvo operatyviai pašalintas. Siekiant maksimalaus saugumo reikėjo apžiūrėti kelią, ar nėra pažeidimų, patikrinti kontaktinius laidus, tad dar kurį laiką buvo uždarytas vienas kelias“, – paaiškino I. Čiuberkytė. „Visiems keleiviams, patyrusiems nepatogumų, bus išmokėtos kompensacijos, numatytos keleivių vežimo taisyklėse“, – nurodė pašnekovė.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Air Baltic“ ketina atnaujinti skrydžius į Londoną, Dubliną ir Dubrovniką

Į Kauno „Žalgirio“ komandos gretas sugrįžo T. Dimša

Iki gyvos galvos nuteistas žudikas iš Kauno prašosi į laisvę: gyvens pas mamą ir susiras darbą

Maudynių sezonas jau atidarytas: kauniečiai gali atsigaivinti keturiuose oficialiuose paplūdimiuose

Unikalus kauniečio tikslas: sieks per savaitę įveikti visas Kauno maratono distancijas

S. Skvernelis nusprendė: eis į Seimą su „valstiečiais“ (papildyta)

Ruošiantis antrajai koronaviruso bangai – Lietuvą pasiekė apsauginių chalatų siunta

Interjero dizaineris: „Lietuviai atranda kitokį senosios Lietuvos paveldą, ne tik medinius šaukštus ir puodynes“

Penktadienį patvirtinti dar penki koronaviruso atvejai, susiję su šventėmis šeimose

Tarp naujų koronaviruso susirgimų – įvežtiniai atvejai ir gimtadienio šventės dalyviai