„Šimtukininkai“ nusivylė – Kauno merui rankos paspausti neteko

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Valstybinių brandos egzaminų sesijos metu abiturientai atrodė nusivylę užduotimis bei savo pasirodymais. Vis dėlto daugiau nei 200 kauniečių gavo aukščiausius, 100 balų, įvertinimus.

Ketvirtadienį Kauno rotušėje iškilmingai apdovanotas 41 abiturientas, gavęs du ar tris aukščiausius valstybinių brandos egzaminų įvertinimus. Geriausiai savo turimas žinias parodė Kauno technologijos universiteto gimnazijos moksleiviai (net 67 šimtukus gavę abiturientai), antroje vietoje šįmet – Kauno „Saulės“ gimnazija (35 „šimtukininkai“).

Šiais metais Kauno abiturientams geriausiai sekėsi anglų kalbos valstybiniame egzamine (150 šimtukų) bei informacinių technologijų (32 šimto balų įvertinimai) egzaminuose.

Portalui „Kas vyksta Kaune“ kalbinti moksleiviai teigė, jog egzaminai toli gražu nebuvo lengvi, o pasiekti rezultatai – ilgo ir atkaklaus darbo vaisius. Jaunuoliai pasakojo, kad planuoja mokslus tęsti užsienyje, o dėl grįžimo į Kauną vėliau dar nėra apsisprendę.

Tiesa, nors susirinkę abiturientai tikėjosi paspausti ranką neseniai po ligos į darbą sugrįžusiam Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui, jiems teko nusivilti – šiame renginyje merą pavadavo Kauno vicemeras Simonas Kairys ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas.

S. Kairys susirinkusiems priminė, jog jie – valstybės ir Kauno ateitis, o puikūs rezultatai – pavyzdys bendraamžiams. „Dažnai sakoma, kad jūs esate mūsų ateitis, bet čia nieko naujo nesugalvosi, nes čia yra nenuginčijama teisybė. Jūs esate ateitis mūsų valstybės, esate ateitis mūsų miesto. Jūsų rezultatai yra puikus įrodymas jūsų bendraamžiams, kad turint šiek tiek talento, įdedant šiek tiek darbo, galima pasiekti puikių rezultatų ir taip įprasminti savo didžiules pastangas“, – teigė S. Kairys.

Ceremonijoje taip pat apdovanoti 46 „šimtukininkų“ mokytojai. Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, jog šįmet šimtukais įvertinti buvo 272 Kauno abiturientai.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Už įvažiavimą į Neringą per pusmetį surinkta mažiau lėšų nei planuota

Karo muziejuje pristatyta paroda apie baroną Miunhauzeną

Nuo pirmadienio keičiasi valstybių sąrašas iš kurių galima ir draudžiama atvykti

Gerėja Lietuvos ekonomikos atsigavimo prognozės

Ruošiantis tvarkyti Kauno marių įlanką, savininkai turės savo laivus perkelti kitur

Virš tūkstančio gyventojų jau pasinaudojo kompensacijomis įsigyjant dviračius, paspirtukus

Aplinkosaugininkai siūlo naują laisvalaikio praleidimo būdą parkuose: rinkti šiukšles

Jubiliejinėje „Akacijų alėjoje“ - scenos grandų ir debiutantų pasirodymai bei išradingi žiūrovai

Botanikos sode laukia išskirtinė naktis - pažintis su kvapų pasauliu

Nauji koronaviruso atvejai nustatyti medikei, visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos darbuotojai