A.Guoga traukiasi iš Liberalų sąjūdžio - Kas vyksta Kaune

A.Guoga traukiasi iš Liberalų sąjūdžio

delfi.lt 2016/05/17 13:56
Archyvo nuotr.

Laikinasis Liberalų sąjūdžio pirmininkas Antanas Guoga stabdo narystę partijoje ir traukiasi iš visų einamų pareigų. Tai patvirtino partijos atstovas spaudai Martynas Čerkauskas.

Iš pareigų jis traukiasi nuo gegužės 17 d.

„Priėmiau sunkų sprendimą išeiti iš Liberalų sąjūdžio. Jau išsiunčiau prašymą skyriui ir valdybai dėl išstojimo. Neketinu laikytis įsikibęs postų. Jei kolegos nemato galimybių dirbti kartu, nebūsiu kliūtimi jų tolesniam veikimui”, – socialiniame tinkle parašė A. Guoga. „Labai tikėjausi, kad aktyvus bandymas išskaidrinti partiją sulauks palaikymo. Deja, man – politikui naujokui – nėra lengva žaisti šiuos politinius žaidimus. Mano aktyvūs žingsniai galėjo būti daug kam netikėti, gal net šokiruojantys, kai kam gal pasirodė įžeidžiantys.

Dėl to apgailestauju, neturėjau tokių intencijų. Tačiau manau, kad šioje kritinėje situacijoje būtina imtis nestandartinių sprendimų. Akivaizdu, kad partijai mano toks požiūris nėra priimtinas, todėl manau, kad šiuo metu geriausias sprendimas tiek Liberalų sąjūdžiui, tiek man asmeniškai yra pasitraukti”, – teigiama politiko pareiškime.

„Sprendimas nelengvas ir, tiesą sakant, visi matė, kaip jis gimė tiesioginės konferencijos metu. Labai jaudinausi. Dar prieš prasidedant konferencijai nežinojau, koks tolesnis mano kelias partijoje. Tačiau labai aiškiai suvokiau, kad ketinu pasakyti tiesą taip, kaip aš ją šiandiena matau.

Dėkoju Liberalų sąjūdžio visiems nariams už galimybę dirbti kartu. Daugelį Jūsų gerbiu ir gerbsiu. Linkiu priimti tinkamus sprendimus ir atkurti žmonių pasitikėjimą partija ir politine sistema. Tikiu, kad išsprendęs problemas, Liberalų sąjūdis tai gali padaryti. O aš asmeniškai ketinu visa tolesne savo veikla siekti aukščiausių politinės ir visuomeninės veiklos standartų Lietuvoje ir, tikiu, kad tik tokiu būdu galime sukurti klestinčią Lietuvą”, – sako A. Guoga.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA