Su sušaudytu D. Bugavičiumi lemtingą naktį buvusi V. Jakutienė per plauką išvengė mirtinų kulkų – Kas vyksta Kaune

Su sušaudytu D. Bugavičiumi lemtingą naktį buvusi V. Jakutienė per plauką išvengė mirtinų kulkų

delfi.lt 2015/11/10 14:12
DELFI nuotr.

Kartu su lapkričio 7-osios naktį Kaune automobilyje sušaudyto nusikalstamo pasaulio atstovu Deimantu Bugavičiumi kartu buvo ir grupės „Naujos Pupytės“ narė Vita Jakutienė. Tą portalui DELFI patvirtino patikimi Kauno policijos šaltiniai.

Kaukėtas užpuolikas apšaudė automobilį: nuo kulkų žuvo nusikalstamo pasaulio atstovas 8 nuotr.

Šūvių serija į automobilį „Mercedes Benz S 320“ buvo paleista praėjus kelioms minutėms po vidurnakčio Šėtos gatvėje, šalia D. Bugavičiaus kotedžo. V. Jakutienės laimingo atsitiktinumo dėka kulkos nekliudė.

Po tragiškos D. Bugavičiaus mirties, įvykio liudininkė V. Jakutienė socialinio tinklo Facebook paskyroje paviešino spindinčio deimanto nuotrauką juodame fone. Po ja pasipylė bičiulių ir artimų žmonių užuojautos kupini komentarai. Vitą taip pat guodė bei stiprybės linkėjo mama Jūratė Pliadytė.

Įvykio liudininkai, dar pirmą valandą nakties informavę apie šį kraupų nusikaltimą teigė, kad iš karto po šūvių girdėjo moters (kaip paaiškėjo – V. Jakutienės) riksmą, kuri šaukė „Deima, atsigauk“.

Kauno apskrities policijos budėtojas portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė, jog gauta informacija iš Bendrojo pagalbos centro, kad apšaudytas automobilis, jame buvęs vyriškis sunkiai sužalotas. Atvykus medikams, jie jau niekuo aukai padėti negalėjo – D. Bugavičiui buvo konstatuota mirtis.

Daugiau skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA