Viena didžiausių mados mugių „Šopturgis“ – šį savaitgalį Kaune

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Klaipėdiečių ir miesto svečių pamėgta vasariškiausia mados mugė „Šopturgis“ keliasi į Kauną. Rugpjūčio 22 dieną, prekybos miestelyje „URMAS“, vakarinėje galerijoje sutiksite pusšimtį stilingų, išskirtinių ir įdomių prekės ženklų.

„Šopturgis“ – viena didžiausių nemokamų mados mugių visoje Lietuvoje, kuri turi savitą koncepciją, dalyviai yra kruopščiai atrenkami, o jų kūriniai originalūs, todėl jau trečią kartą organizuojama mugė pasiūlys ne tik unikalių aksesuarų, papuošalų ar drabužių, bet ir malonių smulkmenų namams. Lankytojų lauks tokie prekės ženklai kaip: Nice Idea, MUNE design, Rūta Rengia, Tie špokai, Leg Code, Kregždutės, YOFOX!, Kotè, Decomundo, Jonas Linen, Monomy, bliss by Violeta ir kt.

Mugės organizatorė ir UAB Inlinen projektų vadovė Meda Kišonė pabrėžia, kad mados mugėje  „Šopturgis“ verta apsilankyti ne tik dėl prekės ar žemesnių kainų, bet ir dėl galimybės pabendrauti su pačiu kūrėju, gamintoju akis į akį, pasikonsultuoti lankytojui dominančiais klausimais, atrasti naujų pažinčių, netgi verslo partnerių. Mugėje kiekvienas mados mylėtojas originalias, įdomias ir stilingas prekes ras po vienu stogu, tad nereikės vargintis keliaujant po miestą ieškant norimų prekių.

Renginio organizatorė džiaugiasi, kad mugės sulaukia didelio dėmesio ir sparčiai populiarėja, todėl dar jaunas projektas „Šopturgis“ dalyvių ir lankytojų pageidavimu vyks ir Kaune.

„Šopturgio“ organizatoriai tikina, kad rugpjūčio 22 dieną veiklos ras visa šeima ir kviečia apsilankyti į čia pat vyksiančią mados mugės partnerių organizuojamą grožio šventę „Mados rampa“, kurios metu lankytojai atras rytinės mankštos malonumus, pasistiprins aktyviai dienai, išbandys natūralius kūno priežiūros produktus, išgirs sveikos gyvensenos ekspertės patarimus, išbandys stebuklingos makiažo subtilybes, šukuosenų įvairoves ir t.t.

Veiklos netrūks visai dienai, todėl mados mugė „Šopturgis“ su savo šūkiu „Užsuk, „apsišopink“, pasipuošk!“ maloniai kviečia visus kauniečius apsilankyti renginyje ir atrasti tai, kas atskleis jų asmenybę, pranešė organizatoriai.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netikėtas Kauno pareigūnų reidas: įkliuvo mišką niokojantys bernvakario dalyviai (foto)

Kauno policijos atsakas: reikalauti kito alkotesterio vairuotojas neturi teisės

Eurolygos sirgaliai išrinko Kauno „Žalgirio“ dešimtmečio komandą

„Laisvės karys“ svarbaus gyvenimo įvykio liudininkas: jaunavedžiams viskas galima?

Automobilio aksesuarai - komforto ir būtinybės elementai automobilyje

Kauno centre stūksančiame Pasakų name ne tik sekamos pasakos, bet ir švenčiami gimtadieniai

S. Skvernelis: raginame Baltarusiją surengti laisvus prezidento rinkimus

Per parą Lietuvoje – 34 nauji koronaviruso atvejai: Kauno apskrityje užsikrėtė ne tik kauniečiai

Pareigūnai pasiruošę neeiliniam savaitgaliui: ypatingą dėmesį skirs renginiams ir kurortams

Pramonės prospektas užsikišęs: eismo įvykio dalyviai nesutaria dėl kaltės