Žymios kaunietės pirmą kartą tapo modeliais ir keičia stilių | Kas vyksta Kaune

Žymios kaunietės pirmą kartą tapo modeliais ir keičia stilių

Organizatorių nuotr.

Dainininkės Liveta Kazlauskienė ir jos dukra Ingrida Kazlauskaitė šią vasarą drabužių spintas papildė ne tik mėgiamais juodais rūbais, bet ir pastelinių ar ryškių spalvų suknelėmis, kombinzonais, palaidinėmis, glaustinukėmis.

„Mama pagaliau ėmė eksperimentuoti ir tai mane džiugina! Jos aprangos stilius visada buvo labai elegantiškas bei moteriškas. Tačiau neseniai jame atsirado ir nerūpestingo valiūkiškumo“, – pasakojo I. Kazlauskaitė, kartu su mama Liveta pozavusi „Gralis“ restorane ir apartamentuose surengtoje fotosesijoje, skirtoje pristatyti dizainerės Natalijos Šakelienės naujausius darbus iš kolekcijos „Holiday Winds“.

Mama ir dukra kartu modeliais tapo pirmą kartą. Fotosesijos, užtrukusios beveik tris valandas, metu joms teko išsimatuoti ne vieną drabužį. Skirtingo stiliaus, audinių, spalvų „N studijos“ dizainerės N. Šakelienės suknelės sukurtos taip, kad tiktų įvairiomis progomis.

„Bendrų nuotraukų su Ingrida turime mažai, todėl labai lauksime fotosesijos rezultatų. Kol kas galime pasimėgauti tik vaizdais, užfiksuotais mūsų telefonuose“, – su šypsena sakė L. Kazlauskienė.

Ji patikino daugybę metų pirmenybę teikusi juodos spalvos drabužiais. Juos vilkėdamas visada būsi madingas ir atitiksi etiketo reikalavimus. Tačiau šią vasarą L. Kazlauskienė nusprendė kasdienybę „pašviesinti“ – pamėgo ne tik pastelinės, bet ir ryškesnių spalvų aprangą. Tą patį nutarė ir I. Kazlauskaitė.

„Nebenorime būti juodomis varnomis!“, – sutartinai tvirtino pašnekovės.

„Stengiuosi kurti universalius drabužius. Juk gražiai norisi atrodyti ne tik iškilminga proga surengtame renginyje, bet ir paplūdimyje. Nereikia pamiršti ir amžiaus aspekto. Kuriant „Holiday Winds“ norėjosi parodyti, jog panašaus stiliaus drabužius gali vilkėti ir mama, ir dukra“, – sakė dizainerė N. Šakelienė.

„Mamos spintoje dažniausiai ieškau koncertams skirtų drabužių. Ji, būdama jaunesnė, nešiojo to paties dydžio rūbus kaip dabar aš, – sakė I. Kazlauskaitė, – Mano mamos skonis geras. Kai kurioms draugėms mamas reikia gudrumu ir į grožio salonus, ir į parduotuves nuvylioti, o manoji tai daro be jokių raginimų!“.

Dainininkė neabejojo, kad jei moters figūra nekinta, ji tikrai gali dėvėti ir dukrai patinkančias sukneles. Pašnekovė džiaugėsi iki šiol galinti mėgautis įvairiu maistu ir tik kartis susirūpinti papildomai priaugtais keliais kilogramais. Kad pasikeitė apimtys, I. Kazlauskaitė nusprendžia mėgindama užsidėti šortukus, kurie įprastai jai tinka, jei kūno svoris tesiekia 47 – 48 kilogramus.

„Jei sagutė užsisega sunkiai, žinau, jog mamos gamintų patiekalų turiu suvalgyti mažiau… O šiaip tikrai nebadauju ir miegoti alkana nenueinu“, – sakė atlikėja.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA