Ž. Grigaitis savo skulptūrą atsidengė pats

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Televizijos laida „Po Laiminga Žvaigžde“ siautulingame vakarėlyje atidarė antrąjį sezoną. Pagrindinio vakaro svečio Žilvino Grigaičio garbei atidengta jo skulptūra bei padovanotas verslininko portretas.


Ž. Grigaitis neslepia, jog yra labai sužavėtas Giedriaus Mazūro kurta jo statula, nes atspindi tą tikrąjį Žilvino Grigaičio gyvenimą. Be to, verslininkas tikino, jog skulptūra padaryta labai kruopščiai ir į jį yra be galo panaši.

„Jaučiuosi labai įdomiai. Kaip ir sakiau buvau labai nustebęs, kad turėsiu savo skulptūrą. Turiu nemažai savo paveikslų, šaržų, bet skulptūros savo tikrai neturėjau“, – džiaugsmo neslėpė vakaro pagrindinis svečias.

Nors tokio pobūdžio dovaną verslininkas gauna pirmą kartą, tačiau jau žino, kur šis kūrinys atsidurs. Dovana kol kas keliaus į Vilnių, tačiau neatmetama galimybė pasiimti su savimi į Australiją.

„Be abejo, tai bus pačioje garbingiausioje vietoje. Kadangi mano namai yra kaip ir pasaulis, kuris sukasi aplink mane, tai aš jau žinau, kur skulptūra stovės. Ji bus Vilniaus laikinai namuose, o ar aš vešiuos į Australiją, dar pažiūrėsim. Bet kokiu atveju, tai dovana, kuria aš tikrai didžiuosiuos, nes mano namuose lankosi diplomatai ir ambasadoriai ir bus įdomu parodyti, pristatyti ir papasakoti tiek apie skulptūrą sukūrusį menininką, tiek apie visą kita“, – kalbėjo kaunietis Ž. Grigaitis.

Verslininkui skulptūrą dovanojo televizijos laidos „Po Laiminga Žvaigžde“ kūrėjai. Dovaną iš akmens masės sukūrė skulptorius Giedrius Mazūras iš Utenos.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Perspėjimas paspirtukų vairuotojams: toliau elgiantis pavojingai - keis eismo taisykles

Rudens orai nenustoja stebinti: po šalnos naktį – 20 laipsnių šiluma

Žalių rodyklių prie „Akropolio” pasigedę vairuotojai: kada užbaigs pradėtą darbą?

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?

Senamiestyje atidengtas paminklas J. Tumui-Vaižgantui

Tarptautinę dieną be automobilio viešasis transportas Kaune veš nemokamai

Minia gerbėjų plūdo susitikti su „Žalgirio“ krepšininkais

Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo (papildyta)

Kauno klinikų medikė: nuo šio sindromo kas penktas kūdikis miršta

Kaunietei K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys