Sekmadienio vakarą Parodos gatvėje bus atnaujintas lengvųjų automobilių eismas – Kas vyksta Kaune

Sekmadienio vakarą Parodos gatvėje bus atnaujintas lengvųjų automobilių eismas

Nuo gruodžio 2 d., sekmadienio, 18 val., rekonstruojama Parodos gatve galės važiuoti ne tik viešasis transportas, bet ir lengvieji automobiliai. Transporto eismą įkalnės apačioje reguliuos šviesoforai, o Petrausko gatvės ir Vydūno alėjos sankryža važiuojantys vairuotojai turės dėmesingai stebėti ženklus.

Šioje sankryžoje pirmenybė bus teikiama iš Vydūno alėjos į Parodos gatvę sukančiam transportui.  Petrausko gatvėje, ties sankryža, laikinai bus įrengtas kelio ženklas „STOP” ir tiesiai važiuojantys automobiliai turės praleisti iš Vydūno alėjos atvažiuojantį transportą.

„Petrausko gatve važiuojantiems vairuotojams kol kas bus sudėtinga patekti į Parodos gatvę, todėl važiuojantiems šia trasa vairuotojams rekomenduojame šiek tiek susilaikyti ir dar maždaug savaitę rinktis kitą maršrutą. Sankryžoje įjungus šviesoforus, kelio ženklas „STOP” bus nuimtas”, – teigė Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Atnaujintą transporto eismą Parodos gatvėje ir Petrausko gatvės bei Vydūno alėjos sankryžoje stebės kelių policininkai. Susidarius eismo spūstims, jie padės reguliuoti automobilių srautus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA