Teigiama, jog viešosios tvarkos tarnyba dirba efektyviai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip skelbia savivaldybė, siekiant užtikrinti bei palaikyti viešąją tvarką mieste, per pirmuosius keturis šių metų mėnesius Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos tarnyba jau atliko beveik septynis šimtus patikrinimų. Pernai per visus metus šis skaičius siekė 1 tūkst.

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas reklamos naudojimo taisyklių laikymuisi. Iš viso buvo atlikta kiek daugiau nei 400 patikrinimų, jų metų surašyti 52 administracinės teisės pažeidimo protokolai.

Nuolat gyvenamąsias zonas tikrinantys tarnybos specialistai primena, kad transporto priemonių negalima statyti ant žalios vejos. Už šį pažeidimą šiemet jau nubausti 26 automobilių savininkai . Per visus praėjusius metus už šį pažeidimą buvo surašyta 15 protokolų.

Tarnybos darbuotojai taip pat prižiūri, kaip gyventojai laikosi gyvūnų laikymosi taisyklių. Šiemet buvo atlikta 12 patikrinimų, kurių metų nubausti 4 taisyklių nesilaikę miestiečiai. Pernai už gyvūnų įsigijimo bei laikymo taisyklių pažeidimus buvo nubausta beveik 80 gyventojų.

Tačiau jei susipažinsime su Viešosios tvarkos tarnyba iš arčiau, reikia pastebėti, kad ji neužtikrina tvarkos mieste, nes dirba tik darbo valandomis, o tai neleidžia tinkamai vykdyti visų pavestų funkcijų. Tereikia vakare nuvykti į miegamąjį rajoną ar tiesiog pasivaikščioti po centrinę miesto gatvę, Laisvės alėją ir patys savo akimis įsitikinsite, kad tvarkos trūksta tiek vedžiojant gyvūnus, tiek prižiūrint viešąją tvarką arba parkuojant automobilius.

Jei mieste ir toliau bus siekiama tik bausti pažeidėjus ir taip bandyti užlopyti skylėtą miesto biudžetą, bet ne skirti dėmesio ir lėšų gyventojų edukavimui, supažindinimui su galiojančia tvarka, turėsime analogišką situaciją kaip ir su mokamo parkavimo paslaugas teikiančia viešąja įstaiga, kai baudžiami visi iš eilės, darbuotojams liepiama surinkti kuo daugiau nuobaudų ir naudojamasi įstatymuose numatytomis išimtimis taikant prevencines priemones, tuo pačiu nuo policijos nuslepiant eismo dalyvių daromus pažeidimus su jais už „korteles“ susitaikant.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Vaikų Velykėlės: tradicinė šventė nepraeis be staigmenų

Prokuratūra atsisakė tirti Kauno savivaldybės sprendimą dėl draustinių

Per rinkimus gegužę – iki penkių dienų ištęstas išankstinis balsavimas

Kauno centrinio pašto atgaivinimo iniciatoriai kviečia į kūrybines dirbtuves

Išparduotuvės: nebe naujiena, bet aktualu bus visada

K.A.V.A. 2019: augantys augančio miesto apdovanojimai

Teisių neturintis vyras automobiliu lėkė beveik 200 kilometrų greičiu

Avarija Šilainiuose: į skiriamąją salelę įlėkė ir išsibarstė „BMW“

Paaiškėjo, kokia eilės tvarka balsuosime už partijas ir komitetus rinkimuose į Europos Parlamentą

Susirgusiųjų tymais daugiau nei pusė tūkstančio: Kaunas vis dar muša rekordus