Žinoma dainininkė E. Lisauskienė pričiupta tenkinanti aistrą prie Kauno istorinės prezidentūros

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rugpjūčio 6 dieną policija sulaukė pranešimo, kad Kauno istorinės prezidentūros sodelyje moteris ir vyras lytiškai santykiauja. Atvykę į įvykio vietą pareigūnai nustatė, kad tai skandalais jau ne vienerius metus garsėjanti dainininkė Erika Lisauskienė.

1966 m. gimusi žinoma moteris aistrą viešoje vietoje tenkino su penkeriais metais už save vyresniu vyriškiu. E. Lisauskienė į alkoholio matuoklį įpūtė 2,66 promilės. Tai traktuojama kaip sunkus girtumas.

1961-siais gimęs vyriškis, santykiavęs su atlikėja, taip pat buvo girtutėlis. Jis į alkoholio matuoklį pripūtė 3,46 promilės.

Šią informaciją DELFI patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Justina Kazragytė.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnio 1 dalį. Joje nustatyta baudžiamoji atsakomybė tam, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, patyčiomis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką.

Žiniasklaidos žiniomis, E. Lisauskienė šios vasaros pradžioje taip pat buvo pakliuvusi į nemalonų incidentą. Patruliuodami pareigūnai dainininkę rado neblaivią gulinčią ant žemės. Policininkai tuomet moterį įsodino į automobilį ir išsivežė.

DELFI su skandalinga dainininke susisiekti nepavyko, mat ji itin dažnai kaitalioja savo telefono numerį. Nėra žinoma, ar pastaruoju metu ji apskritai naudojasi mobiliuoju telefonu.

Susisiekus su buvusiu jos bičiuliu, dainininku Aidu Maniku, šis patikino jau seniai nepalaikąs jokių ryšių su E. Lisauskiene. A. Maniko teigimu, Erika taip dažnai keičia telefono numerius, kad jai prisiskambinti telefonu – itin sudėtinga.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

101 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

„Kauno Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš „Atlantą“

Nelaimė Nemuno žiedo trasoje - į įvykio vietą išskubėjo priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (papildyta)

Dar vienas kantrybės išbandymas: Vandžiogalos plente automobilių susidūrimas

Po Kaune praūžusios liūties - šūsnys valstybinių numerių (papildyta)

Pokyčiai piniginei: atpigo kompensuojamieji vaistai ir medicinos pagalbos priemonės

„Užburtoji“ vieta: ant „Megos“ viaduko masinis automobilių susidūrimas

Kelionėms su vaikais planuojama skirti įspūdingas viešojo transporto lengvatas

Bręsta pokyčiai: sūloma didinti išmokas už vaikus

Valdžios užmojis uždrausti prekybos centrų darbą sekmadieniais sulaukė palaikymo

Žvejyba per Žolines - nemokama, tačiau kauniečiai ribojimų neišvengė