Kauno technologijų įmonė surengė viduramžių puotą (foto)

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šarvuoti riteriai, vienuoliai, princesės, ietys ir fakelai kompiuterinių žaidimų sektoriaus įmonei „Helis LT“ puikiai pažįstami monitoriuose. Todėl savo vasaros šventės proga bendrovė visa tai nutarė vieną dieną patirti tikrovėje pakaunėje.

„Helio“ kolektyvui viduramžių festivaliu virtususios kasmetinės įmonės šventės metu teko išbandyti užduotis, gerai pažįstamas iš žaidimų, bet daugeliui neįprastas kasdienybėje: iečių ir kirvių svaidymą, šaudymą arbaletu, kliūčių ruožą su riterių šalmais, ugnies kūrimą ar viduramžiškų apyrankių pynimą.

Po tokių treniruočių laukė ir realios riterių tarpusavio kovos svilinančiame karštyje su kardais, kirviais, skydais ir šarvais. Paradoksalu, bet daugelis kompiuteriniuose žaidimuose vaikinų naudojamų taktikų pasiteisino ir tikrose viduramžių kovose.

„Helio“ darbuotojai viduramžių kostiumais turėjo pasirūpinti patys ir, atrodo, į savo apdarus įdėjo nemažai pastangų: aplink nuolat sukosi lininiais rūbais pasitaisusios vilioklės, rūstūs vienuoliai, narsūs riteriai, žavingos princesės ir abejonių nepaliekantys karaliai.

Sutemus „Helio“ viduramžių tvirtovėje sužibo ugnies fakelų žiburiai, o skambant viduramžių stiliumi perdainuotoms šiuolaikinėms dainoms, sėdinčių liko nedaug – šokti iki paryčių netrukdė net sunkūs šarvai.

„Helis LT“ yra informacinių technologijų įmonė, kurianti programinę įrangą kompiuterinių žaidimų ir elektroninio sporto sektoriams. Kompanijoje dirba daugiau kaip 80 kauniečių. „Helio“ grupei taip pat priklauso ir į viduramžius kartu keliavo skaitmeninės rinkodaros bendrovė „Seo Helis” bei reklamos agentūra „Cocos“.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Įvedus protingą automobilių mokestį, dyzelinių išlaikymas smarkiai išaugtų

Prašo kauniečių pagalbos: šis vyras gali turėti svarbios informacijos apie vagystę

Neranda tinkamo kandidato: vis dar laisva agentūros „Kaunas IN“ vadovo vieta

Etikos komisijai užkliuvo dar aštuoni V. Matijošaičio patarėjai

Garliavos dilema: kas svarbiau – ąžuolas, žmonės ar kvadratinis metras žemės?

Išteisinti iš epidūrio procedūrų gimdyvėms pasipelnę Kauno medikai

Iš rinkos išimamos Lietuvai Lenkijos įmonės tiektos užkrėstos šaldytos daržovės

Policija užblokavo eismą magistralėje ir surengė reidą

Kaunas ruošiasi triukšmingai paminėti Aludarių dieną: veiksmas prasideda jau šią popietę

Į kelius sugrįžta „Google Street View“ automobiliai