Dviem Kauno ligoninėms ieškomi nauji vadovai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės (LSMUL) Kauno klinikų ir Kauno klinikinės ligoninės vadovų konkursus.

Atranka į Kauno klinikų vadovo pareigas skelbiama baigiantis profesoriaus Renaldo Jurkevičiaus penkerių metų kadencijai. Tuo metu Kauno klinikinės ligoninės vadovo ieškoma, nes ankstesnis vadovas Gediminas Abeciūnas rudenį buvo atleistas už pažeidimus.

G. Abeciūnas, be kita ko, yra įtariamasis byloje, kurioje teisėsauga aiškinasi bandymą nuslėpti buvusios Nacionalinės žemės tarnybos direktorės Daivos Gineikaitės girtumą.

Ministerija nurodo, kad pretendentai į ligoninių vadovų pareigas turi atitikti nepriekaištingos reputacijos reikalavimus, todėl po konkurso bus kreipiamasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ir prašoma patikrinti kandidatų biografijas.

Pretendentai turi turėti biomedicinos mokslų srities aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), penkerių metų vadovaujamo darbo patirtį sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų ar universitetinių studijų ir mokslo srityje.

Kvalifikacinius reikalavimus atitikę asmenys taip pat paturės pristatyti savo, kaip įstaigos vadovo, strateginės veiklos gaires.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Už santuoką prestižinėse Kauno bažnyčiose jaunavedžiai kloja didžiules sumas

Ugniagesių aliarmas Šilainiuose: sulėkė keturi ekipažai

Ką turėti automobilyje, kad spūstyje ištikus bėdai išvengtumėte didesnių nepatogumų?

Daugiabučio rūsyje Kauno pareigūnai atrado narkotikų sandėlį

Kaune su išrinktąja žiedus sumainė grupės „G&G Sindikatas“ senbuvis D. Juršėnas

Tragedija Studentų gatvėje: užgesinus gaisrą, rastas buto šeimininkas

Ateities plento rekonstrukcija įsibėgėja: įvardyta, kada planuojama baigti darbus

Pramonės prospekte susidūrus motoroleriui su automobiliu, sužeisti trys žmonės

Stringa pasiruošimas naujo Kauno policijos komisariato statyboms

Būkite atidūs: Vilijampolėje lengvojo automobilio ir motociklo susidūrimas