Dviem Kauno ligoninėms ieškomi nauji vadovai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės (LSMUL) Kauno klinikų ir Kauno klinikinės ligoninės vadovų konkursus.

Atranka į Kauno klinikų vadovo pareigas skelbiama baigiantis profesoriaus Renaldo Jurkevičiaus penkerių metų kadencijai. Tuo metu Kauno klinikinės ligoninės vadovo ieškoma, nes ankstesnis vadovas Gediminas Abeciūnas rudenį buvo atleistas už pažeidimus.

G. Abeciūnas, be kita ko, yra įtariamasis byloje, kurioje teisėsauga aiškinasi bandymą nuslėpti buvusios Nacionalinės žemės tarnybos direktorės Daivos Gineikaitės girtumą.

Ministerija nurodo, kad pretendentai į ligoninių vadovų pareigas turi atitikti nepriekaištingos reputacijos reikalavimus, todėl po konkurso bus kreipiamasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ir prašoma patikrinti kandidatų biografijas.

Pretendentai turi turėti biomedicinos mokslų srities aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), penkerių metų vadovaujamo darbo patirtį sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų ar universitetinių studijų ir mokslo srityje.

Kvalifikacinius reikalavimus atitikę asmenys taip pat paturės pristatyti savo, kaip įstaigos vadovo, strateginės veiklos gaires.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Žalgiriečiai kitu kampu: išrinko daugiausiai valgantį ir geriausią boksininką

Linksmybės Daktarų irštvoje: sumušta Džordana, Valinsko šou ir šūviai vietoj fejerverkų

F2 lenktynėse kaunietis E. Riabko startuos 4-tas: pirmų posūkių metu tikisi aplenkti varžovus

Automobilių stovėjimo aikštele džiaugėsi neilgai: ar kameros užfiksavo šį vandalizmo aktą?

Vanduo buteliuose: į ką atkreipti dėmesį?

Keistas elgesys kauniečiams sukėlė įtarimų: atvira vagystė viduryje baltos dienos?

Kaune sustabdytas milijoninės vertės šiukšliavežių pirkimas

R. Meilutytė savo stipriausioje rungtyje užėmė antrą vietą

Praneša skaitytojai: „Gal trūko tik akimirkos ir tektų nešti gedulo gėles“

Avarija Vilijampolėje: po susidūrimo ant stogo vertėsi automobilis