Kauno sporto halėje driokstelėjo F. Kirkorovo koncertas (nuotraukų galerija)

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kovo 16 d. vakarą Kaune įvyko pirmasis Filipo Kirkorovo koncertas, kuriame buvo pristatyta atnaujinta šou programa „Ja“. Bilietai į pirmąjį pasirodymą buvo išparduoti likus daugiau nei 2 mėnesiams iki koncertinio turo pradžios, todėl čia įvyks ir antrasis atlikėjo šou.

Kaune koncertą aplankę žiūrovai daugiau nei dviem valandoms tapo muzikinio šou, kurio pastatymas kainavo 6,5 mln. eurų, liudininkais. Čia netrūko šokėjų, regą taip pat užėmė speciali scenografija, kintančios dekoracijos ir šviesos efektai. Dainininkas atliko ne tik gerbėjų jau pamėgtas dainas, bet ir naujas kompozicijas.

F. Kirkorovas publikai Lietuvoje pristatė naujausią savo kūrinį „Nuotaikos spalva – mėlyna“ (rus. „Цвет настроения синий“). Žiūrovai žvaigždei negailėjo ne tik aplodismentų, bet ir didelių gėlių puokščių.

Koncerte buvo galima pamatyti ir jaunos grupės iš Moldovos „DoReDoS“ pasirodymą. Šiais metais ji atstovaus savo šaliai „Eurovizijoje“ su daina „My Lucky day“. Kūrinį grupei parašė F. Kirkorovas.

Šiandien F. Kirkorovas viešėjo Vilniuje, o po antrojo koncerto Kaune, jau rytoj dainuos Klaipėdoje, kovo 22 d. – Vilniuje, o gastroles baigs pasirodymu Šiauliuose kovo 23 d.

Atlikėjas Lietuvoje pristato atnaujintą jubiliejinę šou programą „Ja“ (rus. „Я“). Apie tokio lygio šou programą dainininkas svajojo jau seniai, ją ruošė trejus metus, o dabar pristatinėja įvairiose pasaulio šalyse.

Idėja bendradarbiauti su režisieriumi Franco Dragone F. Kirkorovui gimė prieš daugelį metų, kai Las Vegase jis pamatė dainininkei Celine Dion pastatytą jo šou „A New Day“. Tačiau rusų pop scenos dievaičiui teko laukti net dešimt metų, kol režisierius savo tvarkaraštyje rado laisvo laiko šiam projektui.

„Nesigailiu, kad laukiau taip ilgai. Esu labai dėkingas, kad Franco pamatė tikrąją mano esybę, manąjį „aš“. 50 m. – solidi ir tinkama data tokiam šou“, – sako F. Kirkorovas.

85 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiai niršta: visą karštą šeštadienį teko praleisti be vandens

Vestuves Kaune atšokusi dainininkė Vasha parduoda suknelę: teks gerokai patuštinti piniginę

Degalinėje užsiliepsnojus kemperiui, smarkiai nukentėjo du žmonės (papildyta)

Lenktynėse Palangoje - gausi Matijošaičių šeima: žinomam tėčiui teko keisti gyvenimo būdą

Upėje pačiame Kauno centre - kraują stingdantis radinys

Skaitytojai užfiksavo masines muštynes: žiauriai sudaužytas žmogus

Naujausi partijų reitingai: dominuoja dvi politinės jėgos

Kauniečius iš lovos ankstyvą rytą verčianti „Šešios Trim“ bendruomenė: planuose - treniruotė kariniame laive

Lietuvių kelionė į Kauną: devynias valandas vėlavęs skrydis, sutrikdyta sveikata ir jokio paaiškinimo

Susiruošusiems apsipirkti į Lenkiją - puikios naujienos: tokių mažų kainų jau seniai nebuvo