Fiksuoja skaitytojas: ar tai normalus policijos pareigūnų stovėjimas?

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ pasiekė nerūpestingu policijos pareigūnų vairavimu pasipiktinusio kauniečio pranešimas. Prie mokyklos Šilainiuose vyras užfiksavo policijos mikroautobusą, pastatytą ant pėsčiųjų perėjos, kuria, galima spėti, naudojasi daug moksleivių.

„Ar tai normalus policijos pareigūnų parkavimasis? Tiesiog prie mokyklos, tiesiai ant pėsčiųjų perėjos. KET visiems turi galioti“, – rašė vyras. Šis vaizdas užfiksuotas Vėtrungės gatvėje, prie Kauno Tado Ivanausko progimnazijos.

Kelio danga apsnigta ir perėjos „zebrą“ įžiūrėti nelengva, tačiau nuotraukoje policijos automobiliui iš priekio matosi, kad pareigūnai stovi nepaprastai arti perėjos, vienu ratu praktiškai ant horizontaliojo žymėjimo.

Visu mašinos pločiu ant perėjos akivaizdžiai palikta kita krovininė transporto priemonė, sprendžiant iš ženklų, priklausanti saugos sistemų įmonei „ADL Security Systems“.

Geresniam vaizdui susidaryti skaitytojas pateikė ir porą šiltuoju metų laiku darytų nuotraukų, kuriose žymėjimas matosi visiškai aiškiai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Kelių eismo taisyklių (KET) 150.4 punktą, draudžiama sustoti ir stovėti pėsčiųjų perėjose ir arčiau kaip 5 m atstumu prieš jas, o kai kelyje yra tik po vieną kiekvienos krypties eismo juostą – ir 5 m atstumu už jų. Vėtrungės gatvė kaip tik tokia, tad net jei pareigūnai nepaliko automobilio ant horizontaliojo perėjos žymėjimo, stovėjo tuoj pat už jos.

LR administracinių nusižengimų kodekse už sustojimą ir stovėjimą neleistinose vietose pagal 417 str. 2 d. numatoma bauda nuo 30 iki 90 eurų.

66 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Nelaimė Savanorių prospekte - vyras nukrito tarp daugiabučio laiptų

Valdininkams laikas susirūpinti: atsisakyti galima bent trečdalio

Avaringoje Kauno sankryžoje šviesoforo teks palaukti

Ilgakiemyje užsiliepsnojo medienos perdirbimo įmonė (papildyta)

Lietuvoje kūdikio susilaukė rekordiškai jauna mergaitė

Mirė vienas žymiausių filologų Vytautas Ambrazas

Artėjant sezonui – patarimai, kaip išsirinkti tinkamą šiltnamį

Vakarėlyje Šančiuose į atlapus viena kitai kibo dvi merginos

Kauno rašytojai išsirinko Vieno lito literatūrinės premijos laureatą

Konferencija tėvams: kaip įveikti naujosios kartos iššūkius