Fiksuoja skaitytojas: ar tai normalus policijos pareigūnų stovėjimas?

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ pasiekė nerūpestingu policijos pareigūnų vairavimu pasipiktinusio kauniečio pranešimas. Prie mokyklos Šilainiuose vyras užfiksavo policijos mikroautobusą, pastatytą ant pėsčiųjų perėjos, kuria, galima spėti, naudojasi daug moksleivių.

„Ar tai normalus policijos pareigūnų parkavimasis? Tiesiog prie mokyklos, tiesiai ant pėsčiųjų perėjos. KET visiems turi galioti“, – rašė vyras. Šis vaizdas užfiksuotas Vėtrungės gatvėje, prie Kauno Tado Ivanausko progimnazijos.

Kelio danga apsnigta ir perėjos „zebrą“ įžiūrėti nelengva, tačiau nuotraukoje policijos automobiliui iš priekio matosi, kad pareigūnai stovi nepaprastai arti perėjos, vienu ratu praktiškai ant horizontaliojo žymėjimo.

Visu mašinos pločiu ant perėjos akivaizdžiai palikta kita krovininė transporto priemonė, sprendžiant iš ženklų, priklausanti saugos sistemų įmonei „ADL Security Systems“.

Geresniam vaizdui susidaryti skaitytojas pateikė ir porą šiltuoju metų laiku darytų nuotraukų, kuriose žymėjimas matosi visiškai aiškiai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Kelių eismo taisyklių (KET) 150.4 punktą, draudžiama sustoti ir stovėti pėsčiųjų perėjose ir arčiau kaip 5 m atstumu prieš jas, o kai kelyje yra tik po vieną kiekvienos krypties eismo juostą – ir 5 m atstumu už jų. Vėtrungės gatvė kaip tik tokia, tad net jei pareigūnai nepaliko automobilio ant horizontaliojo perėjos žymėjimo, stovėjo tuoj pat už jos.

LR administracinių nusižengimų kodekse už sustojimą ir stovėjimą neleistinose vietose pagal 417 str. 2 d. numatoma bauda nuo 30 iki 90 eurų.

66 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauniečius pašiurpino vaizdas gatvėje: ieško mažamečio mamos

Papiktino dvigubi standartai: „prastesniuose“ mikrorajonuose - gerokai prastesnės ir sąlygos

Kauno rajone atidaryta nauja gamykla

Be intrigų: „Žalgiris“, įveikęs svečius iš Kėdainių, žengia į LKL pusfinalį

Studentai vėl suksis vėju: festivalį perkelia į netradicinę aplinką

Kaune pagerbtas „Poezijos pavasario“ laureatas poetas ir vertėjas A. Grybauskas

Geriausi F2 pilotai – jau Kaune: šeštadienį startuos vandens formulių čempionatas

Dalijasi skaitytojai: amerikietiško mokyklinio autobuso nuotykiai Kauno centre (video)

Kaune bręsta boikotas: „Žalgirio“ rungtynės su „Nevėžiu“ gali neįvykti

Kauno „Akropolyje“ prasidėjo „Jamam“ dienos – kviečia atvažiuoti nemokamai