D. Montvydo koncertas Kaune: pasirodyti turintis Selas atskris sraigtasparniu

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jau už poros valandų Kauno „Žalgirio“ arenoje prasidės Donny Montell šou, kuriame ant scenos žengti žada ir skandalingasis grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas. Tiesa, organizatoriams dėl šio atlikėjo pasirodymo vis dar lieka daug klausimų, kadangi tuo pačiu metu vyks SEL grupės koncertas Klaipėdoje.

Vienas ambicingiausių dainininko Donato Montvydo šou per pačias Kalėdas žada būti išties ypatingas. Koncerte, skambiai pavadintame „Kalėdos LIVE Cirkas“, žinomas vyras kartu su muzikinio šou režisieriumi Vytautu Rumšu jaunesniuoju žada publiką nukelti į cirką. Čia bus pademonstruotas ne vienas cirko pasirodymas su „Lietuvos talentų“ nugalėtoju, žonglieriumi Kasparu Bujanausku priešaky, kojūkininkais bei kaskadininkais, skelbiama pranešime spaudai.

Vos prieš keletą dienų, pristačius Donny Montell ir grupės SEL lyderio E. Dragūno bendrą kūrinį „Nieko verta“, šis „YouTube“ platformoje ne tik tapo populiariausiu, tačiau per 3 dienas pasiekė rekordą – surinko 1 milijoną peržiūrų per tokį trumpą laiką.

Organizatoriai intriguoja, kad šį vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkę žmonės turės progą išgirsti ne tik šį kūrinį, bet ir išvysti abu dainininkus. „Egidijus į Kauno areną tiesiai iš Klaipėdoje vyksiančio koncerto turėtų atskristi sraigtasparniu. Tiesa, stebint dabartines orų sąlygas, darosi šiek tiek neramu – jos yra nepalankios kelionei šia transporto priemone. Žinoma, turime pasiruošę ir planą B, todėl tikrai nepaliksime gerbėjų be šio kūrinio ir, žinoma, be paties SEL lyderio vienu ar kitu pavidalu“, – intrigavo organizatoriai.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

50 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sujudimas Kauno mariose: pasiplaukiojimas valtimi baigėsi nelaime

Paaiškėjo, kas pretenduoja Seime pakeisti K. Pūką

Šios nakties reido atgarsiai: beveik 500 vairuotojų susitiko su policija

Kauno apskritities keliuose „snigo“ kyšiais

Mirė buvęs Seimo narys M. Subačius

Naujas „Coca Cola“ gėrimas į Baltijos šalis pateks kitokios sudėties

Didelės išmaniųjų telefonų kainos lietuvių negąsdina: gamintojai jau kuria naujus planus

Atrankos į „Euroviziją“ viražai: iš kovos pasitraukė dar šeši dalyviai

Moteris nepabūgo stoti į akistatą su „kelių ereliu“

Skaitytoja: ar čia - ne alkoholio reklama?