Kauno įgulos kariai kviečia kartu švęsti kariuomenės dienos 99-ąsias metines

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ar kada nors matėte 500 gerai nusiteikusių, draugiškų karių vienoje vietoje, kurie su malonumu nori pabendrauti, papasakoti apie savo kasdienybę ir atsakyti į rūpimus klausimus? Ar esate iš arti susipažinę su karių ginklais, technika? Būtent tai kariuomenės dienos proga jau rytoj pasiūlys Kauno įgulos kariai.

Šauliai kviečia miestiečius ir miesto svečius atvykti į šventę, kurios metu bus galima dovanoti kraujo, pasirašyti organų donorystės sutikimą, susipažinti su šauliška veikla ir ginklais. Vaikai galės išbandyti jėgas prie tautinės stalo dėlionės ar tiesiog ramiai papiešti. Sušalę galės susišildyti arbata, o besidomintys, kuo užsiima šauliai, maloniai pasišnekučiuoti.

Karių rikiuote prie istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros prasidėsiantis renginys su iškilminga eisena persikels į Vytauto Didžiojo karo muziejų. Šventė prasidės būtent čia – šaulių ir šventę stebinčių kauniečių bei miesto svečių laukia Vyčio Kryžiaus ordino vėliavos pakėlimas, gėlių padėjimas, sveikinimo kalbos, Bazinio kario savanorio įgūdžių kurso 56-osios laidos karių savanorių priesaika.

Pagrindinė šventės vieta, masinanti visus, norinčius švęsti su šauliais – Nepriklausomybės aikštė, link kurios po šventinio minėjimo ir pajudės kariai. Nors įvairios veiklos čia vyks lygiagrečiai su kitomis minėjimo dalimis nuo pat 11 val., tikrasis veiksmas užvirs po Šv. Mišių Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Viską vainikuos šventinis koncertas.

Detalią informaciją apie renginį rasite čia.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Susidūrus automobiliams, užblokuota pusė Savanorių prospekto

Per vargus uždarytos Šv. Mato gimnazijos patalpose kuriasi nauja mokykla

Valstybinė miškų urėdija Kaune parduoda jachtą

Dviejų mobiliojo ryšio įmonių klientams neveikia mobilusis parašas (papildyta)

Suskaičiuota, kiek žalos Žolinės išvakarėse siautusi audra pridarė Kaune ir Kauno rajone

Praėjusią savaitę Kauno gatvėse sučiupta daugybė neblaivių dviratininkų

Popiežiaus vizito metu neturintiems kur apsistoti Kauno svečiams tiesia pagalbos ranką

Geležinkelio stoties rajone - „Ridikas“, kurį Kaune žino ne tik sveiko maisto mylėtojai

Nemalonus tvaikas Aleksote: su žeme lyginami gyvūnų palaikai

Meteorologai įspėja: Kaune siaus stiprus vėjas ir perkūnija