Žudikas kėdainietis parskraidintas iš Vokietijos, jo bendrininkas, manoma, slapstosi Didžiojoje Britanijoje

Policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lapkričio 17 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai iš Vokietijos į Lietuvą parskraidino kėdainietį Gediminą Podžecką, gimusį 1983 m., kuris 14 metų slapstėsi nuo Lietuvos teisėsaugos institucijų dėl 2002 m. sausio 11 d. Kaune, Vydūno alėjoje, kartu su dviem bendrininkais įvykdyto nužudymo.

Jie Kauno technologijos universiteto bendrabučio foje mirtinai suspardė čia besišildžiusį benamį. Žudikams tada buvo po 19 metų.

G. Podžeckas buvo nuteistas 11 metų laisvės atėmimo, tačiau nuo bausmės atlikimo pasislėpė – pabėgo į užsienį.Vakar žmogžudį sučiupo Vokietijos policija. Vienas jo bendrininkas bausmę jau atliko, kitas vis dar ieškomas

Kauno apskr. VPK pareigūnai aktyviai ieško dėl šio įvykio taip pat nuteisto Andriaus Danilovo, gimusio 1983 m. Vyrui, kurio paieška paskelbta 2003 m., Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartimi paskirta 7 metų laisvės atėmimo bausmė. Manoma, kad nuteistasis gali slėptis Jungtinėje Karalystėje.

Asmenis, turinčius informacijos apie galimą A. Danilovo buvimo vietą, ar bet kokios kitos vertingos informacijos, prašome apie tai informuoti telefonu 8 37 303 450 arba naudojantis elektroninių policijos paslaugų portalu www.epolicija.lt.

Atkreipiame skaitytojų dėmesį, kad policijos pateikta A. Danilovo nuotrauka daryta 1999 m., dabar jo išvaizda gali būti pasikeitusi.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Portalas „Kas vyksta Kaune“ senuosius metus palydėjo geros nuotaikos renginiu (nuotraukų galerija)

Net 43 metus teatro grimuotoja dirbanti A. Nėniūtė: geriausi perukai - iš bizono plaukų

Kauno mieste ir rajone ketinama steigti naujus priklausomybių konsultacinius punktus

Ketinama plėsti išmokas smurtinių nusikaltimų aukoms

Rusnės estakadą statys jungtinės kauniečių ir vilniečių pajėgos

E. Ulanovui pirmą kartą karjeroje teks praleisti Eurolygos rungtynes

Bus prašoma suimti žmogžudyste įtariamą kaunietį

Pinigų reikalavę P. Mažylio gimdymo namų gydytojai bus teisiami

Kaune duris atveria visą parą veiksianti „Maxima“

Kaunas už milijoninę sumą eurų ruošiasi atnaujinti viešojo transporto parką