Žudikas kėdainietis parskraidintas iš Vokietijos, jo bendrininkas, manoma, slapstosi Didžiojoje Britanijoje

Policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lapkričio 17 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai iš Vokietijos į Lietuvą parskraidino kėdainietį Gediminą Podžecką, gimusį 1983 m., kuris 14 metų slapstėsi nuo Lietuvos teisėsaugos institucijų dėl 2002 m. sausio 11 d. Kaune, Vydūno alėjoje, kartu su dviem bendrininkais įvykdyto nužudymo.

Jie Kauno technologijos universiteto bendrabučio foje mirtinai suspardė čia besišildžiusį benamį. Žudikams tada buvo po 19 metų.

G. Podžeckas buvo nuteistas 11 metų laisvės atėmimo, tačiau nuo bausmės atlikimo pasislėpė – pabėgo į užsienį.Vakar žmogžudį sučiupo Vokietijos policija. Vienas jo bendrininkas bausmę jau atliko, kitas vis dar ieškomas

Kauno apskr. VPK pareigūnai aktyviai ieško dėl šio įvykio taip pat nuteisto Andriaus Danilovo, gimusio 1983 m. Vyrui, kurio paieška paskelbta 2003 m., Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartimi paskirta 7 metų laisvės atėmimo bausmė. Manoma, kad nuteistasis gali slėptis Jungtinėje Karalystėje.

Asmenis, turinčius informacijos apie galimą A. Danilovo buvimo vietą, ar bet kokios kitos vertingos informacijos, prašome apie tai informuoti telefonu 8 37 303 450 arba naudojantis elektroninių policijos paslaugų portalu www.epolicija.lt.

Atkreipiame skaitytojų dėmesį, kad policijos pateikta A. Danilovo nuotrauka daryta 1999 m., dabar jo išvaizda gali būti pasikeitusi.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Žeimenos gatvėje susidūrė automobiliai - vairuotojas išvežtas į ligoninę

Vyriausybė: pateikti siūlymai dėl alkoholio reklamos užsienio leidiniuose yra nekorektiški

Nusikaltimas kelyje: siūloma keisti vairavimo teisės atėmimo terminą

Kauniečiai renka vietą, kurioje atsiras naujos vaizdo kameros (balsavimas tęsiasi)

Kaunas – Lietuvos valstybės verslo lopšys

Praneša skaitytojai: judrioje Kauno gatvėje neveikia šviesoforai - darosi spūstys

Palengvins naštą valstybei: siūlo privalomai registruoti ir ženklinti naminius gyvūnus

Šie metai SEB bankui Kaune - persikraustymo metas: keičiasi dar vieno filialo adresas

Kauno meras V. Matijošaitis atsiprašė už ne vietoje ir ne laiku pakeltą nykštį

Nepaiso įspėjimų dėl PVM maisto produktams - siūlo naują lengvatą