Į gėdos lentą dar viena Kauno gatvė: dėl prašymų prižiūrėti kelią – atviros pašaipos – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Į gėdos lentą dar viena Kauno gatvė: dėl prašymų prižiūrėti kelią – atviros pašaipos

https://videopress.com/v/iKt5kX0M
Dalintis:

Paviešinus Užkurių gatvės gyventojų bėdas dėl sunkiai pravažiuojamo kelio, ne ką geresne susisiekimo arterijos būkle dalijasi ir Armališkių gatvės gyventojas. Kauniečio teigimu, prašymai prižiūrėti kelią nuolat ignoruojami.

„Mūsų Armališkių g. bendruomenė nori pasidalinti, kaip Kauno miestas prižiūri miesto gatves. Neapsirikite, čia ne rajono žvyrkelis ar keliukas per laukus. Oi ne… Čia Kauno miesto, Panemunės seniūnijos prižiūrima miesto gatvė”, – nuotraukomis dalijosi kaunietis.

Jo teigimu, gatvę savo lėšomis jau ne kartą tvarkė ir patys gyventojai.

„Pernai vasarą savo bendruomenėje rinkome pinigus ir savo jėgomis tvarkėme gatvę, nes seniūnija sugeba atsiųsti greiderį du kart per metus (čia geriausiu atveju), greideriavimo darbai atliekami atmestinai, kelkraščiuose sustumiant žvyrą ir taip užtvenkiant vandens nubėgimą lyjant.

Į prašymus prižiūrėti gatvę atvirai šaipomasi, rašomi raštai ar skundai ignoruojami. Geriausiu atveju išgirstame, kad miestas gatvės tvarkymui pinigų neskyrė. Pagalbos galime sulaukti tik Jūsų dėka, viešinant tokį miesto administracijos elgesį”, – pridūrė jis.

77
70
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.