Kalniečių parko inkile apsigyveno neįprastas „varnėnas“ – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Kalniečių parko inkile apsigyveno neįprastas „varnėnas“

Dalintis:

Šeštadienio rytą Kalniečių parke apsilankiusi „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja užfiksavo iš paukščių inkilo kyšančią voverės nosytę. Panašu, kad apsukri voverė iš inkilo iškraustė varnėnus.

„Kalniečių parko varnėnas“, – šeštadienio rytą užfiksuota nuotrauka pasidalijo skaitytoja.

Voverė inkile / Skaitytojos nuotr.

Paprastosios voverės daugiausiai gyvena spygliuočių miškuose, tačiau kartais įsikuria ir mišriuose ar lapuočių miškuose. Pastaruoju metu vis dažniau sutinkamos miestų soduose ar parkuose. Paprastosios voverės visai nebaikščios, kartais net ėda iš žmogaus rankų.

Voverės turi labai stiprias užpakalines letenėles, todėl jos puikiai laipioja medžiais. Dažniausiai jos laikosi pavieniui, išskyrus poravimosi metą bei labai šaltas žiemas, kai keliese tūno susiglaudusios lizde.

Įprastai lizdą paprastosios voverės stato iš plonų medžio šakelių ir lapų. Lizdas būna apvalus, turi dvi angas šonuose. Vidus išklotas minkštais augalais.

Kartais voverės nesuka lizdo, tuomet jos gyvena medžių drevėse arba kaip šiuo atveju – inkile.

59
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.