Kauno pakraščio gyventojai renka parašus dėl tragiško kelio: visi labai pikti – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Kauno pakraščio gyventojai renka parašus dėl tragiško kelio: visi labai pikti

Dalintis:

Neapsikentę baisios kelio būklės Užkurių gatvės gyventojai viešai prašo sutvarkyti ir periodiškai prižiūrėti vienintelę susisiekimo arteriją.

„Nežinau ar sudominsiu savo ir mūsų didele problema, nes ji banali iki dangaus, bet mūsų Užkurių kelias savivaldybės neprižiūrimas tinkamai ir yra labai baisios būklės, tragiškas.
Pridedu nuotraukas ir jau šiandien išsiųsiu prašymą į Miesto tvarkymo skyrių. Beje, esu dar surinkusi gyventojų parašų, visi labai pikti dėl sunkiai pravažiuojamo kelio”, – ketvirtadienį skundėsi skaitytoja.

Užkurių gatves gyventojai reikalauja periodinės kelio priežiūros, nes kelias nėra saugus, ypač susidarius plikledžiui. „Kelias turi būti užpildomas specialiu tik kelio dangai skirtu žvyru, nes savivaldybės neprižiūrima gatvė yra nuolatos labai duobėta, kelio būklė yra labai prasta. Vairuotojai bandydami išvengti duobių dažnai užvažiuoja ant šalia kelio esančių gyventojų žalios vejos”, – rašoma Kauno miesto savivaldybei skirtame prašyme.

42
54
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.