Praneša skaitytojai: po Vaišvydavą slampinėja briedis – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Praneša skaitytojai: po Vaišvydavą slampinėja briedis

Dalintis:

Sekmadienio vakarą Vaišvydavoje, Didžioje gatvėje, užfiksuotas besiblaškantis briedis.

„Vaišvydavoj 18.00 val. briedis laksto po kelią“, – vaizdo įrašu su naujienų portalu „Kas vyksta Kaune“ sekmadienį dalijosi skaitytojas.

Kaip matyti vaizdo įraše, besiblaškantis miško žvėris užfiksuotas Didžioje gatvėje.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ yra sakęs Lietuvos zoologijos sodo vyriausiasis biologas Benas Arūnas Noreikis, briedžio apsilankymas mieste nėra įprastas reiškinys, tačiau ir ne pirmas kartas.

„Tai ne pirmas kartas, kad Kauno mieste vaikšto briedis, per pastaruosius keletą metų, gal 10-15 yra buvę tokių atvejų. Kad atklydo nieko tokio, miestas plečiasi, jų buveinės plečiasi, jie migruoja, miestas užkirtęs migracijos kelius“, – yra sakęs B. A. Noreikis.

Specialistas tąkart taip pat nurodė, kad svarbiausia gyvūnams netrukdyti ir jų nebaidyti. „Jeigu bus pabaidytas, gali bėgti gilyn į gyvenamuosius kvartalus ir sukelti sumaištį“, – įspėjo biologas.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.