M. Navickienė Kaune atidarys regioninį karjeros centrą – Kas vyksta Kaune

M. Navickienė Kaune atidarys regioninį karjeros centrą

BNS 2024/04/22 08:56
Monika Navickienė / DELFI nuotr.

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė pirmadienį Kaune atidarys regioninį karjeros centrą, domėsis socialiai atsakingu verslu.

Kaune bus atidarytas dar vienas Užimtumo tarnybos regioninis karjeros centras, pranešė ministerija.

Užimtumo tarnyba šiais metais iš viso planuoja atidaryti 14 regioninių karjeros centrų. Tokie centrai jau veikia Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Tauragėje, Šiauliuose, Panevėžyje.

Svarbiausias tokių centrų tikslas – padėti pasirinkti profesiją, kuri būtų paklausi, atlieptų pagrindines šalies raidos kryptis, skatintų skaitmenizacijos, žaliosios ir žiedinės ekonomikos vystymąsi bei skatintų rinktis inžinerinės srities specialybes.

Kaune ministrė taip pat susitiks su socialiai atsakingais verslais, įgyvendinančiais žmonėms su negalia svarbias iniciatyvas. Ji apsilankys įmonėje „Camelia“ ir agentūroje „Hero Talents“, pasveikins Jono Valančiūno paramos fondo ir Maltos ordino pagalbos tarnybos organizuojamą konferenciją „Paauglystės nesuplanuosi“.

M. Navickienė dar numato apsilankyti globos namų „Vija“ padalinyje – grupinio gyvenimo namuose vaikams su autizmo spektro sutrikimais, taip pat suaugusių asmenų dienos užimtumo centre „Laimės žiburys“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA