Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė pasidabino sidabro medaliais – Kas vyksta Kaune

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė pasidabino sidabro medaliais

hockey.lt 2024/04/20 19:01

Lietuvos jaunių iki 18 metų rinktinė užbaigė istorinį pasirodymą pasaulio jaunių I diviziono B grupės turnyre, praneša hockey.lt.

Paskutinėse turnyro rungtynėse Lietuvos rinktinė 4:3 palaužė estus. Ketvirtoji pergalė per penkerias rungtynes lėmė, jog lietuviai į priekį praleido tik slovėnus ir iškovojo sidabro medalius.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo rezultatyvus. Lietuviai dukart pirmavo po Tito Krakausko (01:01, rez. perd. Dominykas Boravski, Simonas Valivonis) ir Kajaus Zeynalovo (11:33, rez. perd. S. Valivonis, Mykolas Škadauskas) įvarčių, bet varžovai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Tikslūs buvo Ansernijus Koltsovas, Maksimas Burkovas ir Partelis Kose.

Visgi, antrajame kėlinyje lietuviams pavyko pagerinti žaidimą gynyboje bei pelnyti dar du įvarčius. Šį kartą tikslą pasiekė Simonas Valivonis (24:48, rez. perd. T. Krakauskas, Dovydas Jukna) ir Deimantas Šulinskas (36:43, rez. perd. Algirdas Jaras, Mykolas Škadauskas).

Trečiajame kėlinyje lietuvių nuobaudos sukėlė papildomų problemų. Jie beveik dvi minutes turėjo dvigubą kiekybinį deficitą, o vėliau mažumoje žaidė ir penkias minutes. Visgi, pasiaukojamas darbas gynyboje leido išlaikyti pranašumą ir iškovoti pergalę.

Sidabras I diviziono B grupėje – geriausias visų laikų Lietuvos pasiekimas šioje amžiaus grupėje. Iki šiol šiame divizione jie žaidė tik kartą, kai liko paskutiniai ir iškrito atgal į žemesnį divizioną.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA