Prieš ypatingą koncertą – dar viena K. Kerbedžio premjera | Kas vyksta Kaune

Prieš ypatingą koncertą – dar viena K. Kerbedžio premjera

K. Kerbedis / G. Žilinsko nuotr.

Vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis kovo 8-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs muzikinę šventę, kuri visas moteris privers pasijusti tikromis karalienėmis.

„Visos moterys yra karalienės ir jos 1000 procentų nusipelnė būti pasveikintos karališkai – būtent tai aš ir pasistengsiu padaryti“, – sako Kastytis. „Koncertą norisi pradėti visiškai nauja daina, kuri užduotų tempą, tinkamą įžangą visai programai ir būtent nuo šios dainos pradėsime šventinį vakarą. Naujoji daina „Tu ne viena“ yra lengva, labai pozityvi, todėl tikiuosi, kad patiks mano karalienėms“.

Koncerto programa jau pilnai išbaigta ir paruošta, tad repeticijos vyksta pilnu tempu. Iš viso per šventinį vakarą nuskambės net 22 kūriniai. Koncerto metu skambės tokie meilę spinduliuojantys kūriniai kaip „Mano meile, žinok“, „Nakty“, „Lik amžinai“, „Dėl tavęs galiu“, „Mėlynakė“. Į koncerto programą taip pat įtraukti hitai, kurių nebuvo praeitų metų areniniame ture – „Sustok, traukiny“ ir „Pienių vynas“, rašoma pranešime.

„Myliu ir gerbiu visas moteris. Todėl dovanoju joms geriausia, ką galiu – savo dainas“, – atvirai sako K. Kerbedis.

Jau neginčijamas faktas, jog K. Kerbedžio koncertuose susijungia visos amžiaus kartos, tad nėra jokių abejonių, jog „Seneliu“ save įvardijantis dainininkas nuo pat pirmos dainos leis visoms damoms pasijusti ypatingomis.

Bilietų liko nedaug, tad organizatoriai rekomenduoja paskutinius bilietus įsigyti kuo greičiau.

Bilietus į kovo 8-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantį koncertą galite įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA