Gyventojai sunerimo: ką naktį virš Kauno veikė sraigtasparnis? | Kas vyksta Kaune

Gyventojai sunerimo: ką naktį virš Kauno veikė sraigtasparnis?

Naktį virš Kauno miesto ir rajono ratus suko sraigtasparnis. Sunerimę gyventojai orlaivį danguje stebėjo daugiau nei dvi valandas. Aiškėja, kad Lietuvos kariuomenės sraigtasparnį virš Kauno bus galima matyti ir penktadienį, tačiau nerimauti nėra ko.

„Gal žinoma, ką tokiu metu veikia sraigtasparnis visą valandą šalia Garliavos? Sukosi vienoje vietoje. Dabar jau Jonučiai II. Skraido pirmyn atgal virš galvų“, – ketvirtadienį 22.33 val. naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ rašė skaitytojas Aivaras.

Po kelių minučių apie sraigtasparnį pranešė dar vienas kaunietis. „Kas čia vyksta su tais sraigtasparniais centre? Jau pora valandų duodasi“, – apie 22.50 val. rašė skaitytojas Mantas.

Apie neaiškų skrydį teiravosi ir kaunietis Matas: „Gal yra žinių, kodėl virš Kauno skraido malūnsparniai visa vakarą? Iki dabar nerimsta“, – 22.51 val. rašė skaitytojas.

Kad sraigtasparnis suko ratus virš Kauno pranešė ir skaitytojas Mindaugas. „Gal ką žinote? Belekaip sraigtasparnis skraido šiąnakt Kaune“, – 22.53 val. naujienų portalui rašė kaunietis.

Dar vėliau ketvirtadienį, apie 23.02 val., dėl sraigtasparnio susirūpino ir kaunietė Ingrida. „Gal žinote, kodėl ratus suka malūnsparniai tokiu vakaro metu? Paprastai pasiskraidymai iš Aleksoto oro uosto vyksta šviesiu paros metu, o dabar visą vakarą skrenda skrenda, suka ratus ar tas pats, ar skirtingi… Gal kokios pratybos?“ – klausė moteris.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ penktadienį komentavo Lietuvos kariuomenės Komunikacijos skyrius, naktį buvo vykdoma įprastinė veikla, ne pratybos.

„Kauno miesto ir Kauno rajono gyventojai danguje galėjo išvysti ir girdėti Karinių oro pajėgų orlaivi Mi-8T. Vakar ir šiandien yra vykdomi treniruočių skrydžiai, skirti išlaikyti pilotų kvalifikaciją. Atliekami įprasti skraidymai bei paieškos ir gelbėjimo užduočių treniruotė. Skrydžiai vykdomi pagal patvirtintą lakūnų kovinio rengimo planą dienos ir nakties metu“, – komentavo Lietuvos kariuomenės Komunikacijos skyrius.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA